piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szmira i kicz w Zakopanem. Podrzędny, wytatuowany murzyński grajek i Goryla Rodowicz - marzenie wyborców PiS

Po Twoich opiniach wnioskuję że jesteś mechanikiem PRLU bo dzisiaj nikt nie może sobie pozwolic na lipę bo by go nie było. A wszyscy stawiają na reklamę takie są czasy. Nie bronię tu Skody ale takie są realia rynku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmira i kicz w Zakopanem. Podrzędny, wytatuowany murzyński grajek i Goryla Rodowicz - marzenie wyborców PiS

A co chcesz przewozić? fajki i narkotyki można bez kursu.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmira i kicz w Zakopanem. Podrzędny, wytatuowany murzyński grajek i Goryla Rodowicz - marzenie wyborców PiS

Noooo można będzie sobie poparzyć jak będzie podłączona do pradu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmira i kicz w Zakopanem. Podrzędny, wytatuowany murzyński grajek i Goryla Rodowicz - marzenie wyborców PiS

Z tego co wiem to firma dzialala juz w 2011 roku z tym ze może w innej formie aczkolwiek nie wiem bo nie znam się na tym ;) 6 miesięcy :D ? spoko formalnosci ? jakei formalnosci ? ja dałem mapkę z tym ze słupy tam są i tyle to nie rozwód z orzekaniem o winie

i Ty chcesz tylko doradzić ;) ? to po co Ci ten podpis na dole ''
http://helper-cpp.pl
Zaniżone lub nie wypłacone odszkodowanie ?''

Pozdrawiam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmira i kicz w Zakopanem. Podrzędny, wytatuowany murzyński grajek i Goryla Rodowicz - marzenie wyborców PiS

Autor: ania rubik (---.centertel.pl)
Data: 14-01-13 20:14

pomysł dobry, tylko musi być odpowiednia lokalizacja i ciekawy tor oraz infrastruktura żeby można było usiąść i np.wypić kawę jak dziecko jeździ



chociaż jedyny logiczny wpis a nie pierdolenie popieram zezowate gdzie admin


Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 14-01-13 19:16

... a tak w ogóle, to Twoje pytanie TU tak postawione nie ma sensu , bo 90% tu piszących to bezrobotni albo gimnazjaliści .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmira i kicz w Zakopanem. Podrzędny, wytatuowany murzyński grajek i Goryla Rodowicz - marzenie wyborców PiS

zdecydowanie tak, jednego stalego klienta juz masz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmira i kicz w Zakopanem. Podrzędny, wytatuowany murzyński grajek i Goryla Rodowicz - marzenie wyborców PiS

Który najlepszy to nie wiem.
Skrętek koszt 350zł-zalożenie zwykłej spirali
Pijagin koszt 450-pytałam rok temu,teraz nie wiem czy się cena nie zmieniła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmira i kicz w Zakopanem. Podrzędny, wytatuowany murzyński grajek i Goryla Rodowicz - marzenie wyborców PiS

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org