piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"Roznosiciel zarazy\" nie żyje.

Zajmowałem różne stanowiska (starszy mistrz, kierownik warsztatu w transporcie samochodowym), mistrz w firmie produkcyjnej (przemysł budowy maszyn i urządzeń komunikacyjnych), a także związane z zaopatrzeniem i gospodarką magazynową (starszy specjalista ds. zaopatrzenia i magazynu, magazynier), pracownik biurowy – rozliczanie zużycia paliw, prowadzenie spraw kadrowych i kontrola i rozliczanie czasu pracy kierowców;
W ramach doskonalenia zawodowego ukończyłem kurs "Organizacja zaplecza techniczno-eksploatacyjnego"; a także szkolenie "Nowoczesne techniki sprzedaży", które pozwoliło mi pogłębić wiadomości z zakresu technik sprzedaży; "Prowadzenie spraw finansowo-kadrowych w małej firmie" z certyfikatem Unii Europejskiej, „Fakturowanie i gospodarka magazynowa”, „Szkolenie dla wykonujących i nadzorujących sprawy pożarowo-niebezpieczne /spawanie/”.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

Witam. Gdzie prywatnie moge umowic sie na kontrole stawow biodrowych u noworodka? Jaki koszt jest takiej wizyty? W szpitalu sa straszne kolejki a powinno sie to wykonac w 4 - 6 tyg zycia dziecka wg zalecenia. Z gory dziekuje za pomoc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

Wal śmiało co cię boli, nie wstydz się.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

Zmieniłem sprzedawcę energii na swoje nieszczęście.Co miesiąc płacę więcej ok 18zł.Energia niby nie jest droższa ale dochodzi obowiązkowe ubezpieczenie
Obecnie mam taką sytuację że,ubezpieczyciel powinien pokryć rachunek za energię ale dochodzenie tego nie jest takie proste. Także radzę bardzo to przemyśleć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

Gdzie w Łomży kupię suszone owoce na wagę-daktyle,figi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

Cześć jak ktoś szuka fryzjera damsko-męskiego to polecam
http://www.fryzjerlomza.pl/
http://www.facebook.com/SalonFryzjerskiKarina?ref=hl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

witam potrzebuje wykrywacza metalu niwie ktoś gdzie można w łomy wypożyczyć wykrywacz albo może ktoś ma na wypożyczenie wykrywacz do metalu mój numer 515367246

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

Noworodki rejestrowane są w pierwszej kolejności także długo się nie czeka. Prywatnej poradni w Łomży nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

nie posiadam takowego,ale tańszy jest koło Grametu na Piłsudskiego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

Ten temat to prawdziwa rzeznia :) Chyba nie mozna tego potraktowac inaczej niz trolling, bo jak nie trolling to...

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

Nie śmiejcie się, koleś gra w LOLa więc musi być prawdziwym strategiem! Już czerpie profity ze swoich wynalazków, raz dwa uzbiera 150000!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

taa,jeno te "patenty"sprawdzają sie w grze,bo to takie "combosy" jak kiedyś w tekkenie :-))

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

Na ul.Małachowskiego w na rogu w bloku za apteką i Reg. Ośr. Kutury. Sprzedają tam na wagę różne produkty i owoce suszone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

czeka się ponad miesiąc, bez względu czy to noworodek, czy starsze dziecko.
doktor gołaszewski przyjmuje też na kazańskiej 26 i koszt 90 zł.
lepiej zapłacić i iść prywatnie niż stać z dzieckiem w kolejce wśród zdrowych i chorych, starych....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

spojrz na obietnice donka twoj usmiech skoryguje sie bezcennie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

Albo na uśmiech jarkacza, zęby nie są mu potrzebne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

Pewnie tak by i zrobili gdyby nie perspektywa otrzymania innego pomieszczenia, oraz opóźnienia, które nie były z winy Edukatora, a już na pewno nie z winy Pani Prezes. Zamiast być wdzięcznym, że kobieta umożliwiła dzieciom uczęszczanie do żłobka, matki mogą pójść do pracy, stworzyła kilka miejsc pracy to się ją opluwa cały czas. Kto z nas zna sytuację, to wie doskonale, że załatwiane są tu prywatne sprawy poprzedniej części zarządu.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

Gratulujemy!!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

A z jakiegoz to powodu ta porazka?

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

Witam ma może ktoś namiary na kogoś kto naprawia wiertarki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

na rynku ktoś naprawia ale niewiem jak się nazywa

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

toć jakąś mamy ponoć u siebie :-))))zawsze taniej,za hotel nie trza becylować kwitu.a mogła nasza rozgwiazda pod szkołą wesprzeć dzieci z przedszkola...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

@ndrzej: niwie ktoś

Niwiem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

To nasze gwiazdy, jak tylko zechcesz możesz je słuchać, oglądać, jebać za bezcen na tym polega to miejsce tu przede wszystkim
Nie masz talentu? możesz pokazać cycki.
Tylko jak włączę TV to bym je k*rwy powystrzelał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

Na pewno są w Łomży miłośnicy psów więc podniosę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

zeniu ( i kilku tu podobnych ) widać ze masz mierne pojęcie o samochodach.. Sugerujesz że jestem słabym fachowcem - a ja tylko wyraziłem opinię na temat tego z czym spotykam się w pracy na codzień od ponad 15 lat.. A Ty widać że jesteś "mamisynkiem, lalusiem ę,ą" co nigdy nie ubrudził rączki smarami przy swoim aucie, masz zero pojęcia o mechanice...I chyba jesteś ofiarą tych puszczanych kilka razy na dzień reklam SKODY i tylko takie masz pojęcie o nich co powiedzą Ci w tv, a pamiętaj - i chyba co nie którzy przyznają mi tu rację - dobrych marek nie trzeba reklamować

A zwróciłeś uwagę w kilkuletnich skodach np jak szybko wycierają się boczki, przyciski i wogle cały środek jest tandetny....Często zacierają się turbiny, padają przepływomierze i wiele innych rzeczy których nie chce mi się tu wymieniać bo i tak pewnie nie masz o tym bladego pojęcia.. I tylko wymiana na oryginalne części VW ratuje sytuację. Zwróć też uwagę, że idąc do sklepu i kupując części sprzedawca zawsze będzie się Ciebie pytał jakie chcesz : bardzo tanie, tanie, droższe czy dużo droższe oryginalne. Skoda właśnie jest zrobiona z tych pierwszych :D
W życiu miałem wiele wiele samochodów i mam z tego powodu doświadczenie i wiem co jest dobre, nie tylko z racji wykonywanego zawodu.

PS Nie jeżdze żadnym golfem 3 ani beemką czy też audi. Preferuję inny styl aut do których mam już przekonanie ale nie powiem czym jeżdżę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

NIE , chyba że za darmo , bo jakby 15 min kosztowało i 3 zł , to by tu było za drogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

Gdzies na Nowogrodzkiej naprawiaja tak w glebi podworka wisi szyld bosh, albo sthil o ile dobrze pamietam. A zapewne sie myle z tym szyldem ;p

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

... a tak w ogóle, to Twoje pytanie TU tak postawione nie ma sensu , bo 90% tu piszących to bezrobotni albo gimnazjaliści .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

Witam
Mam prośbę czy ktoś może widział w dniu 13.01 ( w niedzielę) między godziną 14 a 17 był wystawiony maleńki kotek w kartonowym pudełku przy kiosku na ul. Długiej. Kiosk z prasą miesci się koło banku Milenium. Bardzo proszę o kontakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

Może i byłby. Wszystko by zależało od cen, czasu jazdy i lokalizacji.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

Jak masz skierowanie to za darmo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Roznosiciel zarazy\\\" nie żyje.

motokoo masz racje bo ludzie zawsze się znajdą a w łomży by było to nowość bo jak mi się zdaje to tego jeszcze nie było w mieście .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org