środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ponad 70 milionów ludzkich istnień ginie każdego roku w procederze dzieciobójstwa

A od kiedy to Pan Bobowski jest zobowiązany do obdarowywania świątecznymi prezentami? Jeśli byłeś w związku dla prezentu to dobrze, że się wypisałeś. Z tego co wiadomo to Pan Bobowski dał możliwość objęcia tego dochodowego interesu innym więc trzeba było brać. Tym czasem rękawki podwinąć i do roboty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad 70 milionów ludzkich istnień ginie każdego roku w procederze dzieciobójstwa

wielbicielom Volkswagenów pragnę zwrócic uwage ,ze Passat ma obecnie najbardziej paskudna stylistyke nadwozia. Wiekszej paskudy jak Passat to trudno na drogach zobaczyć. Podobnie jest z jakością - nie jest najwyzszych lotów i usterki ma podobne jak wiekszośc modeli. Marka ta jest uznawana przez niczym nieuzasadniony w naszym kraju lans i bans - czyli nawet najgorsze gówno volkswagena będzie zawsze cieszyło się wielkim szacunkiem i estymą w naszym kraju. Na dodatek dodam ,ze samochody volkswagena są bardzo paliwo żerne. Dla tych którzy pondnosza zarzut ,że najnowsze modele Skody to stare technologia Volkswagena powiem ,że ok wole te stre sprawdzone technologie niż te najnowoczesniejsze Volkswagena które się sypia jak znany silnik volkswagena 1,4 TSi.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad 70 milionów ludzkich istnień ginie każdego roku w procederze dzieciobójstwa

K1 super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad 70 milionów ludzkich istnień ginie każdego roku w procederze dzieciobójstwa

ja też kupuję na rynku koło pksu i pytam jaki i zawsze jak polski to dają polski - wogle wszystko co z chin to rakotwórcze
a w tesko najwięcej chińszczyzny



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad 70 milionów ludzkich istnień ginie każdego roku w procederze dzieciobójstwa

Zezowaty mam Twój numer telefonu ale z pewnych powódek ujawnie tylko wybrane cyferki, żeby nikt nie mógł rozszyfrować, a Ty wiedział o co chodzi ;] 53* *9* 2*8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad 70 milionów ludzkich istnień ginie każdego roku w procederze dzieciobójstwa

ja juz wiem ze musze na niego juz uwazac bo robiac w wakacje salatke na zime po sprubowaniu jej wystapily jakies dziwne objawy twarz czerwona mroczki przed oczami i dreszcze teraz juz sie pytam jaki to czosnek a jesli ktos mi wcisnie to sloze skarge na to badziewie

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org