sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szpital w Białymstoku odmówił aborcji, pomimo dwóch niezależnych opinii psychiatrów zalecających przerwanie ciąży. Dyrektor powołał się na opinię Ordo Iuris

Zrobiłaś pomyłkę w ostatnim słowie miałas na myśli słowo rozliczana bo rozgrzeszana bez spowiedzi być nie możesz. Gdybyś była napawdę wierząca to wiedziała byś lepiej co to jest spowiedź. Zachęcam uzupełnij wiedzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital w Białymstoku odmówił aborcji, pomimo dwóch niezależnych opinii psychiatrów zalecających przerwanie ciąży. Dyrektor powołał się na opinię Ordo Iuris

Żadnych problemów z Orange w ciągu ostatniego przynajmniej pół roku nie miałem... Ja nie wiem, co wam ciągle nie działa.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital w Białymstoku odmówił aborcji, pomimo dwóch niezależnych opinii psychiatrów zalecających przerwanie ciąży. Dyrektor powołał się na opinię Ordo Iuris

To dziwne, bo ja mam nieustannie problemy. Niejednokrotnie już tutaj setki osób pisały o tym.
<> jesteś ich pracownikiem czy kontrahentem ?
Jestem w Orange od jakichś 10 lat i dawno nie było tak źle technicznie.
Niedługo kończy mi się umowa i pożegnam, choć z żalem, swojego operatora.
Telefon mam od tylu lat w abonamencie, a nie na kartę prepaid, żeby wszystko było jasne.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital w Białymstoku odmówił aborcji, pomimo dwóch niezależnych opinii psychiatrów zalecających przerwanie ciąży. Dyrektor powołał się na opinię Ordo Iuris

moze przez allegro bedzie latwiej?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org