czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Hańba Polaka biją KOD zdiarza Cezarego Tomczyka

dvw a Ty co tak się mnie uczepiłeś/łaś? Nie znasz moich poglądów to nie wkładaj mi do głowy takich bredni. Dla mnie osoby typu natalia siwiec czy mama madzi są totalnym dnem. To że prywatnie lubię utwór "Ona tańczy dla mnie" to inna sprawa. Żebyś był/a na orszaku byś wiedział/a że nie było tak źle jak to mogło z boku wyglądać i jak Ty to opisujesz (nie będąc tam).

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba Polaka biją KOD zdiarza Cezarego Tomczyka

Wiecie co? Żal czytać to...
Kto ma więcej pojęcia niech sobie wejdzie w sprawozdania finansowe WOŚP.
Zakup nowej siedziby 8.094.258,00...przecież ile można byłoby sprzętu za to kupić. Zarząd miesięcznie zarabia po ponad 4tys na rękę bierze, pracownicy min 2,5 tys i do tego premie i inne świadczenia. Większość ludzi marzy o takich zarobkach. Np przychody z XIX finału 48 mln, a wydatki na dzieci 45 mln. Dodatkowy dochód darowizny i 1% podatku. A jakie wydatki jeszcze na woodstock....masakra.

WOŚP pomaga, ale niestety nie tylko dzieciom.
Wiele osób jest zaślepionych wośp tak jak wiele broni swojej wiary.
Nikt nie jest idealny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba Polaka biją KOD zdiarza Cezarego Tomczyka

Znam człowieka który celowo grzeszy żeby potem się z tego wyspowiadać modli się codziennie,podam taki przykład (sprzedał opony z guzami dla staszego pana.....ALE JA SIĘ Z TEGO WYSPOWIADAŁEM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba Polaka biją KOD zdiarza Cezarego Tomczyka

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba Polaka biją KOD zdiarza Cezarego Tomczyka

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba Polaka biją KOD zdiarza Cezarego Tomczyka

też niezłe.wie że robi źle(ma sumienie),ale wierzy,że się wyspowiada i ma z bani.chyba zagubił się w naukach tego kościoła

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba Polaka biją KOD zdiarza Cezarego Tomczyka

myły, ty podyskutować możesz jedynie z szympansem, bo n mnie to jakbyś miał łeb jak koń to i tak będziesz za chudy - PSI WYTRYSKU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba Polaka biją KOD zdiarza Cezarego Tomczyka

Zainteresowalem się tym tematem i dowiedziałem się o tym że projekt żłobkowy nie został jeszcze podpisany W MINISTERSTWIE, gdyż nowy zarząd nie został jeszcze wpisany w sądzie w białymstoku. Stowarzyszenie obecnie oczekuje na sprawę dotycząca niewłaściwie przeprowadzonych wyborów. Na tyle jest niepewna sytuacja zmiany zarządu że stowarzyszenie musiało na koszt Nasz rodziców zatrudnić prawnika z białegostoku do obrony nieprawidłowości. Stary zarząd został odsunięty gdyż nie zgadzał się z potężnymi długami stowarzyszenia,a sprawy finansowe prowadziła samodzielnie ta za która murem. Nie wpłacę wtym roku 1 procenta na to stowarzyszenie skoro nie wie na co wydać moje pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba Polaka biją KOD zdiarza Cezarego Tomczyka

Autor: *Benia* (---.145.techtel.pl)
Data: 07-01-13 16:18

Ale macie problem -jeśli Wam nie pasuje to nie chdźcie do kościoła, nie przyjmujcie księdza -macie wolną wolę i w czym problem?

Nazwanie publicznie kogoś oszołomem to chyba podchodzi pod paragraf?


taa...
Coś w tym jest ...

to Prawda -
Lepiej nazwać Go Religijnym kłamcą utrwalającym kontrowersyjny stan społeczny na tle którego wyraźnie widać kto wobec kogo żyje w zakłamaniu.



Szanowny przedmówco *Benia*

Mówisz


"jeśli Wam nie pasuje to nie chdźcie do kościoła, nie przyjmujcie księdza -macie wolną wolę i w czym problem?"

U W A G A !

Jak możesz tak mówić toż to podstawy odpowiedzialności o której naucza JPII !

To problem odpowiedzialności za to co się dzieje wokół i czym to skutkuje w życiu społecznym

To nieodpowiedzenie albo niebezinteresowne zachęcanie do złego (?)


To zachęta aby ten sposób nic nie zmieniać na lepsze aby bezkrytyczna patologia dalej była bezkarna dominując nad otumanionymi religijnie parafianami Ks. Obłudników

3 X NIE dla Religijnego " TRWAM " w obłudzie religijnej
3 X TAK dla społecznego Nawrócenia - Religijnego zawrócenia - odwrócenia od religijnego TRWAM

Podstawy Nawracania - zwrot - zawrót to znaczy obrócić się plecami do dotychczasowych praktyk religijnych



Ponieważ to zachęta aby w społeczeństwie utrwalić na stałe - trwałe usankcjonować tą Obłudę religijną która przynosi więcej złego jak dobrego.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba Polaka biją KOD zdiarza Cezarego Tomczyka

''W ubiegłym roku bezrobocie w Niemczech było najniższe od 20 lat. Jak podała Federalna Agencja Pracy, wynosiło ono średnio 7,1 proc.''

http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/510692,W-Niemczech-bezrobocie-najnizsze-od-20-lat-


''Bezrobocie w Polsce jest najwyższe od czterech lat. Ofert zatrudnienia jest najmniej od lat siedmiu. Na szybką poprawę sytuacji nie ma co liczyć.''

http://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i-kariera/artykuly/624110,bezrobocie_najwyzsze_od_czterech_lat_nadchodzi_czas_biedy.html

Obydwa teksty odnoszą się do roku 2012.

No ale przecież to kryzys, Polska jest zieloną wyspą, a Niemcy już nie.

Her Tusk zrobił swoje.































"Ich gratuliere, Herr Tusk" - Merkel winszuje wygranej







z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba Polaka biją KOD zdiarza Cezarego Tomczyka

Przepraszam najmocniej za pomyłkę, temat miał być w dziale ''polityka'' :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba Polaka biją KOD zdiarza Cezarego Tomczyka

Dużo ostatnio wątków na temat kościoła.Trochę jakby na temat i nie,ale zadam pytanie.
Czy jest ktoś kto żyje w związku małżeńskim,czy nawet innym stałym i nie praktykuję w łóżku.
Bo również moim skromnym zdaniem,albo jest się wierzącym i się praktykuję,albo się nim nie jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba Polaka biją KOD zdiarza Cezarego Tomczyka

Bezrobocie to niekoniecznie polityka.Chodź na pewno powiązanie jakieś jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba Polaka biją KOD zdiarza Cezarego Tomczyka

internecie pojawiło się nagranie z dramatycznego wypadku, do którego doszło pod koniec ubiegłego roku w miejscowości Zambrzyce Króle (woj. podlaskie). Na filmie nagranym przez świadka widać, jak ciężarówka taranuje samochód i spycha go do rowu. W wypadku zginęły trzy osoby, a pięć zostało rannych.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Tragiczny-wypadek-w-Zambrzycach-Krolach-Dramatyczne-nagranie,wid,15230345,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba Polaka biją KOD zdiarza Cezarego Tomczyka

Urząd pracy powinien być już dawno zlikwidowany. Jest to instytucja, która pożera miliony złotych z naszych podatków, a praktycznie nikomu nie pomaga. W to miejsce powinny powstać prywatne agencje pracy, które mogły by zarabiać na znajdowaniu pracy dla poszukujących.

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org