sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
JarKacz używa brudnych szmat

witam serdecznie założyłem specjalinie login bo jak się czyta te głupoty to się płakać chce

do katevalleey tak sie skłąda ze wiem jaki zespół prezętujesz , ale nie bede wymieniał jaki , bo to nie oto tu chodzi .

a tak do sprostowania katevalleey to były członek zespołu i niestety ale serce boli jak zespól w którymś coś próbował skutecznie sie rozwinoł a wasz nowy skłąd gra 2 imprezy rocznie ale na poczatek dobrze i tyle ,

i proponuje skaczyć te oczernianie , bo za waszym imieniem idzie krytyka nietylko na nasz zespół

a nas naszczeście nikt przez forum nie wybiera


pozdrawiam zespół Amor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz używa brudnych szmat

ten maly to chyba spedalone dziecko zezowatego !!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz używa brudnych szmat

super umaluje i uczesze :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz używa brudnych szmat

Ja mogę polecic Ceckowskiego z zambrowa...w wyszukiwarce bedzie numer i chyba stronka...robią i fotorelace i video.. U mnie Pan kamerzysta (ślub odbył się w lipcu 2010) super się spisał, rozweselił w dzień ślubu, podpowiadał, stres odszedł, super kontakt...mialam na weselu jedną kamerkę a efekt taki jakby krecone z kilku, suuper wszystko... Byliśmy z mężem bardzo zadowoleni jakością i pomysłami filmu..o i oddanie filmu w ciągu dwóch-trzech tyg więc ekspresowo;)
Pozdrawiam Justyna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz używa brudnych szmat

Czy wybiera się ktoś jutro tj 08.01 do Zakopanego? Bądź gdzieś w tamte okolice?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org