piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mengele tańczy z radości

green czemu wyrzutki? Normalni ludzie jak każdy inny. Jak wszędzie trafiają się i debile, ale większość jeździ tam posłuchać muzyki i zwyczajnie się bawić.. Nie wiem co jest złego w tym, że się potaplają w błocie? Podobno błotne maseczki są dobre ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mengele tańczy z radości

mata problemy. ona tanczy dla mnie hehehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mengele tańczy z radości

... a co powiecie na to - Rydzyk broni pijanego księdza za kierownicą :

http://www.youtube.com/watch?v=VBYyMf76ooM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mengele tańczy z radości

Do czego sprowadza się Kolęda (?) - do tego do czego została sprowadzona przez kolędujących Ks. Kapłanów.
Bez znaczenia jest to czym powinna być ważne jet to czym ona aktualnie naprawdę jest.


Był u mnie Ks. Kapłan jak co roku z kolędą - do mojej Babki przychodzi raz na miesiąc. Zawsze jest tak samo odprawi rytualne - religijne hokus pokus obrządku Rzymskokatolickiego kilka modlitewnych zdań wystuka głośno i mechanicznie w trybie starej maszyny do szycia.

Cała wizyta trwa za zwyczaj kilkadziesiąt sekund z których większość czasu zajmuje wywiad typu "gdzie pracujesz" "co robisz" "jak żyjesz" i informacja o potrzebach czytam o wsparciu dla "inwestycji" w parafii.





Piszę to TU na " Berdyczów " do Ks. Nowackiego.
Kto Go zna niech Jemu to przekaże.
_____________________________________________________

Taki Zły - Fałszywy - Błądzący - Żyjący czytam grzęznący w Obłudzie - Obłudny Kościół - Kościół Obłudy jak w Łomży trzeba mężnie zwalczać czytam walczyć o jego szybie i skuteczne nawrócenie zanim będzie za późno na dalsze nieodwracalne skutki takich obłudnych sakra mętnych zdań jakie Ks. Nowacki głosi z przyzwyczajenia kreując fałszywie rzeczywistość której niema.


CYTAT

Mam wrażenie, że takie „kopertowe” nastawienie do kolędy mają ludzie, których nie ma w niedzielę na mszy św. Ich kontakt ogranicza się do czołówek lewackich i libertyńskich mediów, zgodnie z wolterowska zasadą „kłam, kłam, zawsze coś z tego zostanie”. Myślę, że własną zerwaną więź z Panem Bogiem usprawiedliwiają wydumanymi przez wrogów Kościoła zarzutami. Na szczęście, nie wszędzie dosięga to szatańskie nasienie!

Koniec cytatu.

Przyganiał Kocioł Garnkowi - Jaki tu "Swojski" Kościół tacy w nim "Obcy" wrogowie - Nie ma mocnych - "sąd sądem ale sprawiedliwość musi być ..." po stronie Religijnego Towarzystwa KS. Nowackiego.

taa...


Coś w tym jest
to prawda ...a raczej To co zwykle o tej Prawdzie świadczy tak jak dzisiejszy religijny...

... Uroczysty przejazd trzech łomżyńskich "Króli" - czytam Błaznów w tutejszej Religijnej Błazenadzie którzy rzeczywistość Betlejem wypaczają tak samo jak żywa szopka Ks. Proboszcz Popielskiego w mojej parafii



Tak samo jak maszyna do szycia tak samo jak Ks. Kolędnik po kolędzie Ks. Nowacki działa napędzany religijnym automatyzmem ...

Tak samo "refleksyjnie" z refleksem maszyny do szycia działa obecna w Łomży Religijna czytam Katolicka Inteligencja - wystarczy na fali kartki z Religijnego kolędarza zrobić świąteczną - uroczystą procesją - religijny marsz - udać głupa wśród samych swoich i rozejść się w przekonaniu dobrze spełnionej misji Ewangelizacji pozorującej Prawdę "która rozeszła się po kościach" - niebezinteresownie pogrzebaną - owiniętą w Bawełnę czytam pokręconą interpretacjami De facto niebezinteresownie w sposób religijny - święty - nietykalny przeinaczoną - zakłamaną






Domagam się Wolność - Uwolnienia przez Ks. Kapłanów religijnie i niebezinteresownie ograniczonego przez nich w Łomży działania Ducha o którego wołał Jan Paweł II prosząc:



"... niech zstąpi duch Twój i odnowi oblicze ziemi - tej Ziemi !"




Domagam się końca bezkrytycznej bezkarności tego Parafialnego - Łomżyńskiego religijnego cyrku z Pajacami w Naukowych Togach ...


... robiącymi pośmiewisko z siebie i z Ewangelii a raczej z Prawdy
która w Ewangelii Jezusa jest podniesiona do rangi świętości przez osobiste bolesne Świadectwo Jezusa!

Jedni ludzie po parafiach odwiecznie oszukiwani
żyjąc w Kościele ciągle w zakłamaniu już Prostej Prawdy nie rozumieją a inni którzy Prawdę zobowiązani są Publicznie objawiać tej Prostej Prawdy w sposób oczywisty jednoznaczny jednobrzmiący nie przekazują tym pierwszym czerpiąc z zakłamania społecznego podstawę własnej "królewskiej" egzystencji


Uroczystość Trzech Błaznów tacy z nich "trzej królowie" ...

... i takie ich zbłaźnione królestwo - religijne a to CURVA(łać) Łomża właśnie








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mengele tańczy z radości

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mengele tańczy z radości

do: MiYu
Porównywanie jedynie kościoła katolickiego w Polsce z kk w Austri, chyba raczej mija się z celem. Tutaj jest któraś tam-RP, trzecia czy piąta, już niepamiętam.
A jeśli już porównujesz, to porównuj wszystko. Np że, tam u władzy są ludzie którzy nie myślą wyłącznie o własnej dupie, lecz o państwie i społeczeństwie. Że np w Austri żyją obywatele którzy mają jaja, a nie stado ciot, które kolejne grupy cwaniastych kolesi robią w trąbę jak w żadnym cyrku. Wręcz nachalnie i wcale się z tym nie kryjąc, ani co o nim myślą.
Napisz lub wklej tutaj jakąś "homilię" traktującą o tym co powinni zrobić Polacy wzorem np Islandczyków.
I faktycznie, jeżeli zdażyłby się cud i powstało normalne państwo, wówczas można by odpowiednio uregulować sprawę kk.
Idąc za Twoim przykładem i ja mogę wrzucić tutaj konkretny wpis mówiący o tym że, w którymś z naftowych grajdołków gdzie rządzi jakiś kacyk, zysk z wydobycia ropy, jest również dzielony na wszystkich obywateli, a nie tylko dla jego tłustej dupy. Nasz kraj posiada również niemało polskiej miedzi, lecz oprócz grupy kolesiów, naród ma z tego całego wała. Za to szukają przeróżnych sposobów jak ratować Centrum Zdrowia Dziecka, a najchętniej to pewnie by sprzedali, a skoro brak kupca, to zlikwidowali. Przecież kapitalizm, a to nie rentowne.

Co zaś się tyczy Owsiaka. Dobrze przynajmniej że, za 2/3 tego co zbiorą dzieci, coś się jednak kupuje. Chociaż też nie zawsze. Pamiętam gdy kilka lat wstecz, za "rządów" SLD, oznajmiono że, nie będzie kupowany żaden sprzęt, a pieniądze pójdą na szkolenia dzieci w szkołach, co do udzielania pierwszej pomocy i takie tam. Pytałem potem znajome dzieciaki, ile takich szkoleń przeszły, ale jakoś niepamiętały.
Trochę przypomina mi to, pewnego znajomego kolesia. Który pewnego razu oznajmił naprawdę bardzo poważnym tonem że, jako bardzo wierzący modli się o to, aby wygrał 3 miliony dolców w lotto, to od razu i automatycznie, oddaje połowę na kościół. Nie śmiejcie się, ale to szczera prawda. Pytałem go, dlaczego nie odda wszystkiego? Odpowiedział: no wiesz, pół na pół.
Pomyślałem że, to niezły interes i gdybym tak zaofiarował 2/3 wygranej, sobie zostawiając tylko milion, to powinienem mieć większe szanse. Ale w przeciwieństwie do mnie, nie mógł się nieszczęsny nadziwić, dlaczego Bóg nie chce pójść na taki układ i żadna wygrana mu się nie trafia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mengele tańczy z radości

W sklepie z bielizną Naturana na ul. Długiej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mengele tańczy z radości

kiedyś widziałam w textil market, nad marzeniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mengele tańczy z radości

Orientuje się ktoś gdzie w Łomży wydłutuje tulejkę. Od razu powiem ze zakład na Wesołej jest zamknięty do marca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mengele tańczy z radości

Tacy poważni rektorzy a wyglądają jak kukły w tych swoich śmiesznych strojach na pakach samochodów. Czy z własnej woli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mengele tańczy z radości

W tym żelastwie przy torach na Piłsudskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mengele tańczy z radości

Nie wiem dlaczego ale niektóre posty zostały usunięte!!!?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mengele tańczy z radości

dr Gołaszewski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mengele tańczy z radości

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=362540&t=362540

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mengele tańczy z radości



Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mengele tańczy z radości

ja ostatnio byłam z synkiem u dr gołaszewskiego, miły, ludzki, przyjmuje na kazanskiej 26, wizyta 90 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mengele tańczy z radości

hej hej :)
może ktoś mi podać numer do Vetry na Dwornej..
ani numer 86 218 63 54 ani 801 080 180

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mengele tańczy z radości

b780990@rmqkr.net na tego tymczasowego maila prosze o e-mail
serdecznie dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mengele tańczy z radości

Do Mr__Andrzej- dlaczego wstawiasz czyjeś zdjęcia na forum? akurat znam tą osobę ze zdjęcia, rozmawiałem z nią i ona sobie tego nie życzy.
Spójrz też na siebie z jakim jadem wypowiadasz się na temat Kościoła, ile nienawiści w tym jest...Nienawiść to chyba nie jest dobro??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mengele tańczy z radości

A jakie te Renault?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mengele tańczy z radości

Z Twoich postów wynika że wierzysz w Boga, może jesteś ŚJ, nie wiem, natomiast pałasz nienawiścią do całego Kościoła Katolickiego, wrzucasz wszystkich do jednego wora. Jezus przecież mówił "Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem" i Twoje zachowanie o tym świadczy, jakbyś rzucał kamieniem. Nikt nie jest bez grzechu. Ja w kościele nie usłyszałem nigdy żeby ktoś namawiał do czegoś złego, wręcz przeciwnie.
Najczęściej osoby, które plują na Kościół nie maja z nim nic wspólnego, a mają tyle informacji jakby chodzili na Msze i mieli do czynienia z księżmi przynajmniej kilka razy dziennie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org