sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Franek też dobrze kombinuje.

Gonić pasożytów ,na wlasne oczy widzialem przypadek w pewnym szpitalu ,na korytarzu lezy czlowiek umierajacy na raka, kazdy przechodzacy ociera sie o jego lozko ,bo brak miejsc na salach chorych, a tu z gabinetu swojego wychodzi spasiony klecha, tak ,tak ze swojego gabinetu ,tuz obok gabinetu ordynatora na tym samym korytarzu ,,,pytam ,po co klecha ma swoj gabinet i jeszcze zatrudniony na etacie na wysokich poborach????, oczywiscie w pokoju tv lcd, laptop i mebelki pierwsza klasa ze skórzaną kanapą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franek też dobrze kombinuje.

Ada26 w takim razie czekam na zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franek też dobrze kombinuje.

Mario Wysocka:

Księża ciężko zapracowali sobie na to co ty nazywasz: "nienawiścią". Wystarczy, zamiast naiwnej wiary, zastosować krytyczne myślenie, odrobinę refleksji, by łatwo dojść do wniosków o tym, że cały ten kościół Rzymski oparty jest na fałszu, obłudzie i zakłamaniu, że lansowany mit o jego świętości jest fałszywy, że fakty historyczne i dzisiejsza praktyka przeczą tezie o tym, że ta religia służy ludziom i bogu. Nie mam nic p/ko ludziom wierzącym, ale dziwię się, że swoje zbawienie łączą z kościołem, który praktyką i doktryną całkowicie przeczy idei chrześcijańskiej sprzeniewierza się bogu i ludzkiemu dobru. Jeżeli naprawdę wierzysz w boga i pragniesz zbawienia to jak najszybciej porzuć ten szatański kościół i omijaj z daleka jego urzędników, którzy najkrótszą drogą zaprowadzą Ciebie do piekła.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franek też dobrze kombinuje.

Owsiak zrobił wiele dobrego wiec nie pieprz walenty głupot.....wstydził byś się....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franek też dobrze kombinuje.

i co? zatkało ci ryj? palancie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franek też dobrze kombinuje.

ooooo, drzewko, co demagogia? A co ja grzeszyć nie mogę? tylko ty? A pocałuj mnie w ch**. Jak plujesz na katolików, że tacy zli, to i ja trochę pogrzeszę i nazwę CIĘ PO IMIENIU - mendo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franek też dobrze kombinuje.

Ta? Mi w Katedrze za pogrzeb krzyknęli 1500 zł. Jak chciałam zgodę na zorganizowanie pogrzebu przez Kapucynów, to wielkie problemy z papierkiem były, bo taka strata dla klechów... Tyle forsy... Kapucyni jako jedyni kapłani biorą co łaska i nie robią z niczym problemów.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franek też dobrze kombinuje.

Nie drażnijcie @ Proowokator , bo się " wkurzy " i zaraz " obrażony " założy na Was tu kilka nowych tematów typu :

Zezowate Sczeście, czepia się wszystkich jak pijany płotu
http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=570864&t=570864

ZEZOWATE SZCZĘŚCIE - co to za k.....a?
http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=570805&t=570805

............................................................................................

Już napisał powyżej :
... "wez już skończ. Nie chcesz to nie dawaj. A Owsiak to k....wa z czego żyje? Z CZŁOWIEKA!. Ale o nim nie wolno nawet złego słowa powiedzieć, bo będzie to niepoprawne politycznie. Ku...wa ale wy jesteście tendencyjni. ZERO oryginalności."

- Jaki on oryginalny !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franek też dobrze kombinuje.

w fartlandi w lub na Kazańskiej w sklepie z artykułami dla dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franek też dobrze kombinuje.

... a nie pisałem , że to pastuch, nadający się tylko do rozrzucania gnoju .

patrz TEMAT : koperty
http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=570942&t=570942

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org