czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Trzaski w Kongresie USA

Te trzy ścieżki mieszczą się dokładnie na 1 milimetrze , czyli grubość jednej to pewnie 1/4mm lub 1/5mm, nie mam suwmiarki na dokładny pomiar.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzaski w Kongresie USA

Tak z ciekawości tylko zapytam,czytając Twoje posty zastanawiam się jak można kogoś takiego jak TY jeszcze poniżyć? Swego czasu była to taka jedna o nicku Czarnasukaczarna,ale jej poziom wypowiedzi był na troszkę wyższym poziomie.
ps . z Zezowatym też miałem i pewnie mam dalej na pieńku,ale to już inna sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzaski w Kongresie USA

maly nie bądz taki super. bo ty i zezowaty to jak ch.... i jajca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzaski w Kongresie USA

W takim razie psi pomiocie nie mam o czym z tobą dyskutować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzaski w Kongresie USA

Proboszczowie bez żenady wypowiadają się o kopertach na potrzeby parafii i kościoła a kto da na potrzeby wiernych, którzy niejednokrotnie cierpią z powodu biedy i braku pracy.

Kościół i jego wielebni opłacani są przez państwo i to całkiem nieźle.

Poza tym ofiary na tacę, śluby, pogrzeby i inne ofiary... nieopodatkowane bez żadnej kontroli, nie mówiąc o ogromnych majątkach ziemskich itd.

To się nazywa skromność i pomaganie biednym w myśl przykazań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org