wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego tak jest, że jak złodziej to koniecznie z PZPR-pis.

jeżeli chodzi o MS to

- poczytaj ,,FORUM,, od góry do dołu i WSZYSTKIE PYTANIA dot. testu MS komputerowego są tam, były (szkoda czasu na opowieści i pisanie)
zadania łamigłówki, szesciany, historyjki, też były....
ps ( do ułożenia zdania z rozsypanki) za 1 razem na MS miałem inne później na 2-gim MS miałem inne niż te jak na pierwszy raz, a kolega po konsultacji po MS miał całkiem jeszcze inne.

WIĘC TO CO DOTCZY TESTU KOMPUTEROWEGO JEST NA FORUM POOPISYWANE - POCZYTAJ A ZNAJDZIESZ.( pytania dotyczące osobowości i itp) A ODPOWIEDZI NA PYTANIA Z ZADAŃ TEŻ SĄ.!!!

ROZMOWA Z PANIA:
pierwsze wydrukuje twój test z komputera jak odpowiadałeś i spr na czy masz zawahania
a później będzie cię sprawdzała pod względem jego - testu czy nie blefujesz zadając pytania podchwytliwe
i będzie cię pytała - a tu już nie ma wyjścia!!! i nie wiem jak się przygotujesz, choć możesz się przygotować to i tak pani psycholog cię oceni.
o co się pani pyta też było na forum - czytaj całośc

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tak jest, że jak złodziej to koniecznie z PZPR-pis.

Agrobiznes, Janski, PwSIiP, Seminarium i Kolegium

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tak jest, że jak złodziej to koniecznie z PZPR-pis.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tak jest, że jak złodziej to koniecznie z PZPR-pis.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org