wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ryżego i platfusów sposób na Polskę - stare i nowe trupy, ewentualnie dzieci nachodźców.

Na panienki pewnie poleciał :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ryżego i platfusów sposób na Polskę - stare i nowe trupy, ewentualnie dzieci nachodźców.

Walenty przez Rydzyjka zagarnięty :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ryżego i platfusów sposób na Polskę - stare i nowe trupy, ewentualnie dzieci nachodźców.

No ja już po ciepłym jedzonku. Rodzina szczęśliwa ja zresztą też. Widzę, że nas przybywa i to osób, które mówią wreszcie do rzeczy.
Gratuluję. Odezwijcie się rodzice....... proszę.
Nie no od razu na myśl mi przychodzi, że normalni, szanujący się rodzice spędzają miłą niedzielę z rodzina, idą do kościoła...... ale ja też tu pisze , a jestem normalnym rodzicem i kocham swoje maluchy.
Denerwuje się troszkę bo jutro czeka nas pierwszy dzień w żłobku,ale sądzę, że ta kadra pedagogiczna i personel obsługi w Słoneczku jest ok i to daje mi wiarę, że będzie wszytko jak trzeba. Są odpowiednimi osobami na swoich miejscach i dzięki im za to.
"Nepotyz" - o muszę jeszcze i o tym dwa słowa wtrącić - jest nawet w sklepie spożywczym. Jeśli ktoś założy swoją firmę czy otworzy sklep a i stowarzyszenie czy fundację to g.... komu do tego kogo tam zatrudnia. Sama też zatrudniłabym rodzinę, żeby jej pomóc bo najważniejsza w życiu jest właśnie rodzina. Widać z postów kto ją ma i ją kocha , a kto życie traktuje jak walkę op przetrwanie i potrafi tylko pluć jadem, jadem nienawiści, zazdrości i żalu.
No ściskam - ładniula!!!!!
P.S. Nie wytrzymam i jeszcze raz dzisiaj wejdę na forum........ tak po prostu.
Do jutra żłobku moje "książątko" jutro tam będzie........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ryżego i platfusów sposób na Polskę - stare i nowe trupy, ewentualnie dzieci nachodźców.

Jest na youtubie ( Tajemnicza śmierć Jana Pawła www.youtube.com/watch?v=Cq8T66NvDlY ) Co o tym Myślicie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ryżego i platfusów sposób na Polskę - stare i nowe trupy, ewentualnie dzieci nachodźców.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP) zagra po raz XXI w dn 13 stycznia 2013 roku.
pod hasłem : "Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów."

Jurek tak trzymaj ,
nie bierz do bani anty kampanii konkurencji ,
... Caritasowi się świece nie sprzedały ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ryżego i platfusów sposób na Polskę - stare i nowe trupy, ewentualnie dzieci nachodźców.

Faktycznie ciekawie przygotowane przedstawienie :) Na pewno warto było zobaczyć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ryżego i platfusów sposób na Polskę - stare i nowe trupy, ewentualnie dzieci nachodźców.

ty zafajdańcu, gównozjadzie, suko swojego starego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ryżego i platfusów sposób na Polskę - stare i nowe trupy, ewentualnie dzieci nachodźców.

OŚMIESZASZ SIĘ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ryżego i platfusów sposób na Polskę - stare i nowe trupy, ewentualnie dzieci nachodźców.

Wy jestescie nienormalni.. ja tam ignoruje takie rzeczy, pozatym zaloze sie ze ani jeden ani drugi nie przyszliby na ustawke : )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ryżego i platfusów sposób na Polskę - stare i nowe trupy, ewentualnie dzieci nachodźców.

nie znam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ryżego i platfusów sposób na Polskę - stare i nowe trupy, ewentualnie dzieci nachodźców.

Nano więcej szczegółów co tak cię uraziło, że pojechałeś po księdzu z imienia i nazwiska, bo to co napisałeś to nie daje tobie prawa do nazywania kogoś oszołomem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ryżego i platfusów sposób na Polskę - stare i nowe trupy, ewentualnie dzieci nachodźców.

Ks. prałat dr. Wojciech Nowacki jest bardzo dobrym księdzem i proboszczem parafii Bożego Ciała Dziękuje Ci dobry Kapłanie za Twoją modlitwę i Twoje oddanie dla dobra ludzi wierzących .Wiara daje siłę do życia iprzetrwania

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org