środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tusku stracił lejce

... a Edzio mówi : " zmierzeniem go wzrokiem od stóp do głowy i głośnym Spier*alaj z mojej strony,... "

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusku stracił lejce

jak wyżej , znacie taki sklep ;) ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusku stracił lejce

cropp, diverse, butik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusku stracił lejce

gratuluję

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusku stracił lejce

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusku stracił lejce

Mam zapytanie do Pana Zbyszkap, jak się orientuję ,to Pan prowadzi firmę jubilerską na długiej? Chciałbym zapytać jaka cena wynosi u Państwa za usługę wyjęcia kilku oczek ze srebrnej bransoletki?? Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusku stracił lejce

@adamosxx

Pod jaki schemat? Po czym wywnioskowałeś, że jestem ateistą? :> Wierzę w Boga, ale nie wierze w księży. Czyżby to było równe z wykluczeniem ze wspólnoty? Księża nie są święci, są wyświęcani,. Ty natomiast swoją działalnością uświadamiasz mi czym jest radykalizm religijny, akurat z tym nie mogę się zgodzić. :> Piecz ile chcesz, tylko kogo to obchodzi? Przecież ma to być wizyta kapłana w konkretnym celu, a nie na pokaz i kto ile ciast upiecze... :>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusku stracił lejce

Do powiedzenia w tym temacie mam w sumie to samo co mówię w temacie, zamieszczonym w linku:

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=570571&t=570571

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusku stracił lejce

szerokiej drogi :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusku stracił lejce

oj zezus..nie napisalam nic co by cie urazilo w tym temacie..a ty jak zawsze jestes niemily..tak a propo ty nie lubisz kobiet nie tyle wulgarnych ca majacych wlasny rozum i tok myslenia,ktore nie dadza sobie wejsc na glowe..a po drugie dlaczego tylko umiesz cytowac wypociny kogos innego?w kazdym twoim poscie
zawsze cytujesz jakies dziadostwo z innych tematow..
widac tu twoj poziom.."ynteligent powiatowy"
to tyle z dyskusji z Toba..a dalej pisz co chcesz i jak chcesz..splywa to po mnie...


+++++++++++++++
Szczepienia okaleczają i mordują!
.....
paplak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusku stracił lejce

Jeszcze przedstawię problem z innej strony. Przeprowadziłem analizę długości trasy i szybkości dojazdu do centrum Starówki, czyli okolic Starego Rynku, z największych łomżyńskich osiedli mieszkaniowych. Praktycznie każda analiza z południa i wschodu pokazała najlepszy dojazd od ul. Giełczyńskiej, a dla północnych i zachodnich części miasta od ul. Rządowej. Dla tego dojazd od ul. Dwornej od ul. al Legionów nie jest żadną alternatywą, bo niby kto by miał na tym korzystać? Na samej Dwornej jest niewiele miejsc do których tłumnie przyjeżdżają ludzie. No oczywiście oprócz biedronki i Katedry.

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusku stracił lejce

diablico wyrazam tylko swoje zdanie a co do pokemonow ktore tu zezus zacytowal to no comment...nikt nic o mnie nie wie nie zna mnie a niestety nie sadzi sie ksiazki po okladce..
po pierwsze jak mozna nazwac alkoholiczka kogos kto wypije 2 razy do roku
po drugie dziwka? hmmmmmmmmmm tez sie nie zgodze jestem szczesliwa mezatka od nastu lat..
po trzecie to ze jestem bardzo tolerancyjna na inne wiary religie poglady itd..nie widze w tym nic zlego..zawsze bede bronic bo po prostu taka jestem..

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusku stracił lejce

pierd*lisz

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusku stracił lejce

Nadal nie wiem, ile kosztuje ta impreza zwana kolendą. A może wiecie, czy dochody takiego księdza spacerowicza są opodatkowane, czy to jest działalność gospodarcza - ale w "szarej strefie"? Wiadomo, że jeżeli osoba prowadząca kiosk pomyli się w jakichś wykazach o np. dochodu ze sprzedaży dwóch paczek papierosów czy p[owiedzmy trzech opakowań prezerwatyw, ponosi dotkliwą karę finansową. Więc jak to jest w końcu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusku stracił lejce

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusku stracił lejce

Czy dziś jest jakiś otwarty sklep ?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusku stracił lejce

KEBABOWNIE są otwarte:)


+++++++++++++++
Szczepienia okaleczają i mordują!
.....
paplak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusku stracił lejce

Ja za c.o. płacę 160zł miesięcznie, więc mi wychodzi więcej niż Tobie, bo ponad 2,18zł/m2.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusku stracił lejce

50 Panie Marudo, co nie zmienia faktu że nadal mało :)

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusku stracił lejce

To jak będzie kilka tysięcy to wtedy możesz jej wyniki przytaczać :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusku stracił lejce

Więc dla kilkunastu osób niema potrzeby zmiany kierunku ruchu , tym bardziej że wiekszości łomzyniaków to odpowiada:)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org