sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czecia osoba listonosz grodzki przyjął urzędnika UE

Ostatnio dużo ludzi szuka kapeli na wesele to może nie sprzedawaj jeszcze tej gitary, lepiej na chałturce zarobisz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czecia osoba listonosz grodzki przyjął urzędnika UE

jakiś pomysł jest,może i nie głupi.poparłbym taki plan

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czecia osoba listonosz grodzki przyjął urzędnika UE

ps zapomnialem dodac, ze po modlitwie bylo swiecenie domu, oczywiscie popularna przez chrzescijan woda z kranu :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czecia osoba listonosz grodzki przyjął urzędnika UE

Ja tam jak to zatwardziały ateista wierny swoim poglądom (od czasu na rok przed bierzmowaniem, czy jak to tam katolicy nazywają), nie maluję kredą tych śmiesznych literek nad futryną, więc czarny nie ma podstaw, żeby do mnie wejść, a jeśli nawet zapuka to może się spodziewać, po otwarciu przeze mnie drzwi, na wejściu widok koszulki z serii "no fear" ( podobna do tej w linku, ale nie ma tych wszystkich bajerów, tylko jest tam sama, duża czacha z pociskami zamiast zębów i w koronie z pocisków), głośną falą uderzeniową Burzum-Spell of Destuction z głośników, zmierzeniem go wzrokiem od stóp do głowy i głośnym Spier*alaj z mojej strony, po czym zamknę mu drzwi przed nosem zanim zacznie cokolwiek mówić.


http://www.bobscycle.com/prodimg/1058195.JPG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czecia osoba listonosz grodzki przyjął urzędnika UE

jestem po rozmowie z Panią Dyrektor Cymek, liczę że po sprawie która odbędzie się niebawem nieskazitelne oblicze Pani Prezes ukaże swoje prawdziwe oblicze. Oj FE, oj nieładnie. Pani Bogusiu wiele osób jest z Panią!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czecia osoba listonosz grodzki przyjął urzędnika UE

ekhmmm... Ja ten film już oglądałem jakieś 2 lata temu, tak wiem, że ona tak tam powiedziała. Zgadnij jak reagują zwykle te Rumunki jak ja im tak mówię jak w moim poście wyżej. Z reguły próbują wzbudzić litość rozpłakaniem się na zawołanie i sztucznymi łzami, oraz próbami złapania mnie za rękę (sic...) które kończą się zwykle tym, że robię szybki unik albo po prostu odpycham rękę, ręką i jak widzą, że branie na litość nic nie daje, to wtedy zaczyna się ostre rzucanie kur*ami, ch*jami, skur*ielami i wszystkim innym co jej do głowy przyjdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czecia osoba listonosz grodzki przyjął urzędnika UE

M.I- Co to ma do rzeczy, czy sensu pytania postawionego w temacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czecia osoba listonosz grodzki przyjął urzędnika UE

Pokazał, że ma jaja i że może spier*alać bo robi mu konkurencję heheheheheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czecia osoba listonosz grodzki przyjął urzędnika UE

M ...to bylo wcale nie przyjmowac a nie wpuszczasz kaplana a potem nie stajesz z oplata nie wstyd ci przed kaplanem?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czecia osoba listonosz grodzki przyjął urzędnika UE

no co ty, grac nie umiem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czecia osoba listonosz grodzki przyjął urzędnika UE

Czyżby realista XXI to nowe wcielenie realista ? - ta sama retoryka i poglądy !
TEMAT: Czeczeńskie złodziejaszki
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=222383&t=222382

............................................................................................

... i tu : cyt
" Autor: realista (---.elpos.net)
Data: 25-10-09 11:01

martuchna - jesteś typową polska alkoholiczką. Przez takich pajaców jak ty wstyd się przyznać za granicą , że jest się Polakiem. "

Autor: realista (---.elpos.net)
Data: 25-10-09 17:30

Martuchna - lecz się jesteś zwykłą dziwką.
...............................................................................................

Fajne towarzystwo wzajemnej adoracji . jeden/na wart drugiego/ej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org