środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wystarczyło zadzwonić..., uczyniła to Merkel

żeby ukonczyc całą rekrutacje to czas około 1,5 roku od złożenia dokumentów +
póżniej jeszczcze oczekiwanie na listę poborów na kt sie załapiesz lub nie zależy id progu uzyskanych punktów w ddanym województwie
skłądasz na rz-ów brakło ci 4pkt bo byli lepsi i czekasz znów 3-4msc na nast pobór bądz przenosisz sie na inne województwo

bo pierwszy etap po złożeniu papieró masz dopoiero za około hmmm 3-5msc

to nei tak ze 1-3msc i po rekrutacji

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystarczyło zadzwonić..., uczyniła to Merkel

Potrzebna jest mi maszyna do własnego podstawowego użytku. Tak abym mogła i spodnie i spódnice uszyć. Singer jest znana marka natomiast silvercrest w tej samej cenie ma overlocka. Ważną sprawą jest też czy maszyny czesto mają awarie i czy w Łomży ktoś mi ewent to naprawi po upływie gwarancji....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystarczyło zadzwonić..., uczyniła to Merkel

Napisze tanio i przygotuje kompletna prezentację maturalna z języka polskiego na wybrany temat. Moge napisac sam tekst prezentacji a moge tez przygotowac caly zestaw z bibliografia i konspektem. Cena zalezna od wyboru czy ma to byc sama prezentacja czy tez z innymi materialami. Od 50zl.
Zachecam!
Kontakt: rawber93@wp.eu lub 516288874 (SMS)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystarczyło zadzwonić..., uczyniła to Merkel

Autor: Melisa (---.play-internet.pl)
Data: 05-01-13 22:21

na początku grali starsze piosenki, moi rodzice byli zachwyceni, mi także podobało sie dopiero potem, gdy były bardziej współczesne nuty.
generalnie było super, jedzenie bardzo smaczne, zwłaszcza słodki stół - ogromny wybór i wszystko pyszne .. Obsługa bardzo miła.
jak na razie najlepszy bal, na jakim byłam w łomży - a co roku chodzę w inne miejsca.

pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystarczyło zadzwonić..., uczyniła to Merkel

A mądralu co ma do rzeczy twa wypowiedź, aż zacytuję ;D:

'Albo po prostu większość ma oczy i widzi czym tak naprawdę jest "kościół".
Stąd mój komentarz, otwórz umysł.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystarczyło zadzwonić..., uczyniła to Merkel

z tego co pamietam nie jestes lepszy wiec zegnam cie straopolskim: SPIEPSZAJ DZADU



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystarczyło zadzwonić..., uczyniła to Merkel

Jak nie allegro to http://www.rockmetalshop.pl/pol_m_BIZUTERIA_Nausznice-145.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystarczyło zadzwonić..., uczyniła to Merkel

Martuchnam ty masz rozum?? Wow,no nie dowierzam.Twoje posy raczej tego nie ukazyja,wrecz odwrotnie jak napisal ktos wyrzej.
Ps.bez urazy.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystarczyło zadzwonić..., uczyniła to Merkel

Byłem na weselu które bardzo dobrze prowadził ten zespół udało im się porwać na tzw. parkiet wszystkich gości przez wiekszość wesela.
Magda Band, jest godny polecenia ale to kwestia jak ktoś napisał gustu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org