środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"Turyści\" wracają do domu

a ja dzis miałam pierwszy raz w nowym mieszkaniu.

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Turyści\\\" wracają do domu

a na koniec chciałbm się zapytać czy jest w tym meiście jaki Prezydent Miasta a jajami który w końcu zakończy ten kretyński pomysł zmiany organizacju ruchu na Dwornej i przywróci go do dawnego stanu ".

Czy jest w tym mieście jakis prezydent który zacznei się liczyc z opinia ogółu mieszkańców a nie wąską grupą uprzywielejowana w dostepie do miejscowych władarzy?

Już chyba dostatecznie dużó wypowiedziano negatywnych opini o tej z mianie organizacji ruchu i nie wiem czemu bnrak jest zdecydowanej reakcji prezydenta. Na co on czeka ? Ostatnio to na sesji wypowiedzią sie tak jakby usiłował ustać na dwóch wózkach , Nna kazdym jedna z nozek z tym , że kazdy wuzeczek jedzie w przeciwnym kierunku a pan prezydnet obudzi sie z mocnym urazem delikatnego krocza.


+++++++++++++++
Szczepienia okaleczają i mordują!
.....
paplak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Turyści\\\" wracają do domu

A ile to w przybliżeniu kosztuje w tym roku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Turyści\\\" wracają do domu

http://www.youtube.com/watch?v=93d5XtelM_0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Turyści\\\" wracają do domu

Mieszkańcy Łomży- łomżyniacy i łomżynianki:)
Jeśli nie zgadzamy sie z obecna organizacją ruchu, utrudnia poruszanie się, a tym samyn i życie to nie wypowiadajmy się emocjonalnie, po co mamy mścić się na własnym zdrowiu:).
Wypowiedzmy się konstruktywnie na temat organizacji i dajmy jakies rozwiązania, napiszmy petycję do Urzędu Miasta z naszymi przemyśleniami i uważam że tak możemy coś zrobić, to my tutaj żyjemy.
Podałem jakieś rozwiązanie, nikogo tutaj nie bronię i nie mam żadnych sklepów czy restauracji, jestem zwykłym człowiekiem jak większość i tutaj żyję i pracuję.
Jeśli rozwiązanie jest to d...py, to podajcie jakieś inne może lepsze
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Turyści\\\" wracają do domu

Tupik,badziewie to ty jestes kretynie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Turyści\\\" wracają do domu

Dlaczego w was tyle nienawiści do księży, to okropne. Ktoś piszę o jakimś proboszczu złym, przecież taki jeszcze się nie urodził żeby wszystkim dogodził. Pana Jezusa zamordowali chocoiaż nikomu nic nie zrobił zlego, do bł. Jana Pawła II strzelano chociaż caly świat go kocha. A czy my jesteśmy idealni, co inni o nas by powiedzieli. U siebie belki w oku nie widzimy, a u kogoś okruszek. Piszę to ogólnie do wszystkich, którzy krytykują kapłanow lub jak twierdzą po kolędzie nie wpuszczają. Ofiara po kolędzie co łaska, a jak ktoś nie ma to może nie dać, to nie komornik przychodzi w asyście policji. Żeby nam się dobrze wiodło, żeby Pan Bóg błogosławil nam, naszemu domowi i rodzinie, a także pomagał przezwyciężać trudności dnia codziennego, należy zaprosić raz w roku kapłana niech poświęci nas i nasze mieszkanie, pomodli się, wtedy złe dychy zostaną od nas odpędzone a chcą nam one szkodzić. Pozdrawiam wszystkich i życzę opieki Bożej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Turyści\\\" wracają do domu

Teściowa ma Singera, właśnie z Lidla. Chwali ją sobie, podobno przy przeróżnych przeróbkach jest bardzo dobra.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Turyści\\\" wracają do domu

podpisuje się pod autorem Maria Wysocka ! je99 Twoja sprawa czy wpuszczasz czy nie!nie ma się czym chwalić jest to Twoja osobista decyzja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Turyści\\\" wracają do domu

oczywiscie ze przyjmujemy, ja nawet upieke ciasto na tę uroczystosc by poczęstowac kapłana


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Turyści\\\" wracają do domu

przecież to Łomża, czego się innego spodziewać ....

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Turyści\\\" wracają do domu

kamilkamil Ok Dzięki:)

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Turyści\\\" wracają do domu

,KOMORNICY' WSZYSTKICH PARAFII,ŁĄCZCIE SIĘ!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Turyści\\\" wracają do domu

rownież moja okulistka jest p. Kalinowska. polecam szczerze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org