środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zaszczepili 99% społeczeństwa

Proszę , może znajdzie się ktoś co zna prawo i pomoże nam odzyskać zaległe wypłaty za pracę w fabryce . wypłaty za okres od kwietnia do czerwca . A może sam Prezydent Miasta to przeczyta i nam Pomoże.Pozdrawiamy i życzymy zdrowia w Nowym Roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaszczepili 99% społeczeństwa

tylko Florystyka i Fryzjerstwo ale w Żaku z tego co sie dzis dowiedzialam ;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaszczepili 99% społeczeństwa

To żadne wsiowe gadanie - "Prawo jest prawem" . Wszystkim zależy na tym żeby Starówka żyła i odnoszę wrażenie że nie bardzo rozumiesz o co chodzi. Tylko przemyślane i logiczne rozwiązania będą naprawdę pomocne a nie opieranie się na liści podpisów kilku lokalnych kupców którzy wymyślili sobie że w ten sposób przyciągną rzeszę turystów. Skutecznie tego bronią chociaż nie bardzo logicznie mogą to uargumentować. W okresie przed świątecznym widziałem autokar który wjechał w Dworną....na 20 minut zatarasował przejazd bo było za wąsko a w dodatku służby nie są w stanie skutecznie poradzić sobie z odśnieżeniem tak nierównej i śliskiej nawierzchni. Tez mi wizytówka miasta...zalegające zwały śniegu, wk....wieni kierowcy i rzesza osób które gubią się w tej organizacji. I uwierz mi nie są to tylko przyjezdni. Kilkanaście lat temu Dworna była ulicą dwukierunkową. Niech ktoś w końcu ruszy głową bo mam wrażenie że nasi włodarze jedynie co skutecznie robią to naliczają siebie premie.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaszczepili 99% społeczeństwa

Od czegoś takiego jest sąd pracy. Forum Wam nie pomoże,zakładacie sprawę w sądzie pracy i tyle. Oni się tym zajmą. Tylko musicie mieć dowody na to ile tam faktycznie przepracowaliście,choćby to miały być prywatne notatki pracowników. W takich sprawach sąd zawsze przychyla się do składających pozew. Tak więc powodzenia,złóżcie pozew zbiorowy przeciwko pracodawcy. Jak nie wiecie jak to zrobić to na Szosie Zambrowskiej jest prawnik,który świadczy darmowe porady. A w sądzie też dostaniecie odpowiedni druk. Tak więc powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaszczepili 99% społeczeństwa

Co do tego idioty, który to projektował, to już swoje zdanie wyraziłem, ale co do tego, który ten pomysł zrealizował to nic nie wyrazi lepiej niż komentarz świstaka, jak zobaczył Kubusia z filmu niżej (bo zapewne realizator, siedzi na jakimś wysokim stołku).

http://www.youtube.com/watch?v=2EwWQ7KhG9o

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaszczepili 99% społeczeństwa

http://tablica.pl/oferta/sprzedam-ID247aH.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaszczepili 99% społeczeństwa

Witam, witam
Tak czytam te wypowiedzi i jestem pełna podziwu dla tej brzyduli, która rozpętała ten SKANDAL!!!! Kobieto własnie zapisałam do tego żłobka dziecko i jestem szczęśliwa pod niebiosa.Wreszcie ktoś ruszył głową i zrobił coś dla tego Miasta. Ja pójdę do pracy.Skoro jesteś taka wyszczekana to napisz projekt i pozyskaj pieniądze. Siadaj, szukaj i pisz skoro masz tyle czasu na siedzenie na forum. Pewnie ci się nie chce? Lepiej brać gotowe bez ciężkiej pracy co nie????????????????Zazdrość jest grzechem. Musisz przeczytać 10 przykazań i szczegółowo je przeanalizować.
Ja mam dzieci i nie mam tyle czasu, jak ty to robisz? masz męża jelenia?????? Który niańczy dzieci a ty zamiast wychowywać je na dobrych ludzi dajesz im zaje...... fajny przykład.
Jesteś także człowiekiem, który myśli tylko o sobie i o swoim "księciu" czy tam królewiczu jak zwał tak zwał. Pomyśl o innych a nie tylko o swoim czubku nosa. Inni ludzie tez na tym świecie istnieją. Chcą pracować i normalnie żyć.
Odczep się od normalnych, mądrych ludzi! Chyba, że przerasta cię to, że ktoś może być od ciebie mądrzejszy. Robi więcej i to zawsze z pozytywnym skutkiem.Wyciąganie jakichkolwiek informacji na temat swojej pracy jest na tak niskim poziomie po jakim ty stąpasz brzydulko. Myślisz, że komuś tymi wpisami zaszkodzisz?Tylko sobie i swojej urodzie.
asienka jeśli chodzi o ludzi ze wsi maja wiele więcej rozumu co ty i kultury osobistej -także trochę więcej szacunku do ludzi. Pewnie twoje korzenie też wywodzą się ze wsi..??????????????
"Damcirade" więc brzydulo hahahahahaha bawi mnie to co ty tu wypisujesz ze swoja całą rodziną , którą nieźle nakręciłaś- szukaj pracy bo siedzenie w domu źle działa na każdego człowieka - "prawo jest przecież prawem" , a ty jak widać rządzisz się tylko swoim hahahahahahahahahahha
Lecę robić się na bóstwo - choć to krótki zabieg........ niestety niektórzy muszą się bardziej podszykować. paaaaaaaa
Trzymam kciuki za Edukatora i powodzenia nie dajcie się takim ludziom, których niestety stać tylko na tyle.......................
"Maniuszek" to przedszkole w W-wie to już przeszłość tak jak ty- nie każdego oczarujesz!!!!!!!!!!
Pozdrawiam ciebie - twoje przeciwieństwo.
Miłej niedzieli.
Idę przygotować obiadek - schabowe - mniam,mniam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaszczepili 99% społeczeństwa

a co to jest STS???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaszczepili 99% społeczeństwa

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaszczepili 99% społeczeństwa

Poszukaj na stroni internetowej sts-ów. Za pewne tam znajdziesz odpowiedź!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaszczepili 99% społeczeństwa

Sprzedawał ktoś auto w skupie? Zastanawiam się nad ofertą: http://selcar.pl/ czytałam, że bezpłatnie dojeżdżają (po wstępnej wycenie telefonicznej) i płacą całkiem dobrą kasę, ktoś im sprzedał auto? Jakie są Wasze opinie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaszczepili 99% społeczeństwa

Panie Prawo jest prawem chyba nie sądzi pan ,że zmiana organizacji ruchu na Dwornej zainicjowała sie sama albo Kim to wymyślił w tej Korei.

Organizacja która wcześniej funkcjonowała w sumie się sprawdziła i nikt jej nie kwestionował do czasu gdy u pewnych osób narodziła się wizja placu Świętego Marka na miejscu Starego Rynku w Łomży i pasażu w stylu Copacabana nad Narwią.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org