sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pisowskie ułomy przez swoją głupote wywołały panikę na rynku.

Edvard18 wiadomo nie da się przeliczyć czasu spędzonego na wózku czy ludzkiego życia na pieniądze. Nie chodzi dokładnie o to. To by działało jak swego rodzaju system ubezpieczeniowy. System ubezpieczeniowy też w pewien sposób wycenia ludzkie zdrowie i życie i jakoś nikt tego nie krytykuje.
Co do czasu na jaki zostanie zabrane prawko, to system mógłby pozostać taki jaki jest, jednak po upłynięciu tego okresu taki delikwent musiał by płacić dużo wyższe ubezpieczenie OC + jakieś ubezpieczenie dla takich osób.
Co do Rosji, to oni już mają swój system łagrów, więc Polski by to nic nie kosztowało. Oczywiście ten punkt napisany z przymrużeniem oka. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowskie ułomy przez swoją głupote wywołały panikę na rynku.

Co do samej kwestii "turystyki", kiedy jeszcze pracowałem poza Łomżą, kiedy wracałem do rodzinnego miasta zawsze lubiłem przejechać się po starówce trasą - Rządowa - Stary Rynek (dookoła wzdłuż zachodniej i południowej pierzei) - Giełczyńska - Dworna (w dół) - Sienkiewicza i w al. Legionów. Obecna organizacja ruchu niestety uniemożliwia obranie takiej trasy.

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowskie ułomy przez swoją głupote wywołały panikę na rynku.

Jeżeli idzie o OC, AC, NNW to w wypadku zawsze zwycięża ten co płaci większe składki, no i weź pod uwagę też fakt, że niektórzy nie płacą tego ubezpieczenia bo im szkoda kasy, albo ich zwyczajnie na to nie stać. Zresztą sam napisałeś.

Edvard18 wiadomo nie da się przeliczyć czasu spędzonego na wózku czy ludzkiego życia na pieniądze. Nie chodzi dokładnie o to. To by działało jak swego rodzaju system ubezpieczeniowy. System ubezpieczeniowy też w pewien sposób wycenia ludzkie zdrowie i życie i jakoś nikt tego nie krytykuje.
Co do czasu na jaki zostanie zabrane prawko, to system mógłby pozostać taki jaki jest, jednak po upłynięciu tego okresu taki delikwent musiał by płacić dużo wyższe ubezpieczenie OC + jakieś ubezpieczenie dla takich osób.
Co do Rosji, to oni już mają swój system łagrów, więc Polski by to nic nie kosztowało. Oczywiście ten punkt napisany z przymrużeniem oka. :)

Czyli w rezultacie wracając do sedna raczej nie chodzi o OC tylko o ubezpieczenie zdrowotne, a to jak pisałem wyżej, w naszym kraju nie działa, a jak już działa to raczej z mizernym skutkiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org