sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prawdziwa twarz PISu

taaaa, to zapewne to.



follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdziwa twarz PISu

Wielu pracodawców patrzy wpierw na.... zdjęcie :) Jeśli aparycja im nie pasuje (lub zdjęcia nie dołączono) olewają kandydata.
Wielokrotnie spotkałam się też z tym, że jeśli w ogłoszeniu jest informacja co to za firma, podano różne dane (mai, telefon, adres lub nazwę), pracodawcy oczekują by CV dostarczyć osobiście, chociaż w ogłoszeniu tego nie piszą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdziwa twarz PISu

Joanno12

Jeśli do tematu podejdziemy teoretycznie to odpowiedź na pytanie pierwsze znajdziemy w uregulowaniach kodeksu pracy. Zgodnie z artykułem 221 pracodawca ma prawo żądać od kandydata następujących danych: imię i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zczenia w CV zdjęcia. Katalog powyższych danych ma charakter zamknięty, z czego należy wnioskować, że pracodawca zamieszczając ofertę pracy nie może (a nawet nie wolno mu) prosić kandydatów o dołączenie fotografii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdziwa twarz PISu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdziwa twarz PISu

w sumie to bardzo prymitywna stona a kase chyba z reklam doi zdrową

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdziwa twarz PISu

no jak my będziemy się zgadywać tak o ten telefon, to i gruby z głodu umrze. Zobacze czy dam radę. napisz na meila, bo na forum za dużo czasu to wszystko zajmuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org