wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Boję się, że aktywiści LGBT przyjdą i Mnie zamordują...

w up mówią ze na stronach sklepów trzeba szukać moze jeszcze czas nie wiem z checia tez sie dowiem

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boję się, że aktywiści LGBT przyjdą i Mnie zamordują...

CXRSa1, ty wolisz wg zasady : marchewkę czy kij ?

... jak marchewkę, to muszę cię pochwalić, że fajna cichodajka jesteś, łykasz co popadnie z tego com słyszał ,

... a jak kij, to ci powiem, że nawet menele z Kolna , jak ostatnio dałem im 5 zeta pod sklepem, mówili, że jesteś fleja i brudas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boję się, że aktywiści LGBT przyjdą i Mnie zamordują...

napewno mydla tylko oczy ze potrzebuja juz dawno pewnie rozszabrowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boję się, że aktywiści LGBT przyjdą i Mnie zamordują...

Nie podniecaj się tak , bo ci żyłka pęknie i Nowego Roku nie doczekasz , załóż nowy temat .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boję się, że aktywiści LGBT przyjdą i Mnie zamordują...

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boję się, że aktywiści LGBT przyjdą i Mnie zamordują...

Pewnie szukaja tylko kierownikow, a oni na wlasna reke bede kompletowac wlasna kadre i tak sie po znajomosci wszysko rozejdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boję się, że aktywiści LGBT przyjdą i Mnie zamordują...

andzia C , pisałem ci , że jesteś nudny, monotematyczny,

załóż nowy temat i nie zamydlaj tematu marudy !

On , co już chciał to ci napisał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boję się, że aktywiści LGBT przyjdą i Mnie zamordują...

zezowate szczęscie poczekaj ***** męską już masz przejebane a po czekaj jak ci ***** męska wejdą do domu zapierdolu ci wszystko cioto obesrasz się twoja matka żona i córa jaki ty jesteś cioto obesrasz się i będziesz spierdalał do grecji bo cie w Polsce zniszczę CIOTO NA AUKCJE TO MOŻESZ WYSTAWIAĆ SWA ŻONĘ I CORE A ZA TWÓJ ŁEB NIKT NIE ZAPŁACI/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boję się, że aktywiści LGBT przyjdą i Mnie zamordują...

Slep sportowy PRESTO,miła i fachowa obsługa ,towar pierwszej jakości. Kupuję tam od kilu lat towary i zawsze jestem zadowolony:), MEGAMARKET.pl,DENLEY.pl a tak wogóle lepiej w sieci kupić niż przepłacać w naszych sklepach.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boję się, że aktywiści LGBT przyjdą i Mnie zamordują...

Jeżeli już nazywamy rzeczy po imieniu to czemu dzisiejsi dziennikarze zachowują się jak kłamcy? Ktosiu-cosiu, chciał bym Ci przypomnieć że dziennikarz nie jest od tego żeby samemu interpretować rzeczywistość, a jedynie powinien pokazywać widzowi co jest czym wprost. Ten "dziennikarzyna" poszedł tam jedynie po to żeby sprowokować kolesia przed kamerami, żeby dostać w pysk i dostać nagrodę "dziennikarską". Oczywiście Niesiołowski ma prawo wyzywać i straszyć dziennikarzy a już jakiś tam kibic nie ma prawa.

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boję się, że aktywiści LGBT przyjdą i Mnie zamordują...

andzia vel CXRSa1 vel Andy C vel 7angelfree, zmień temat !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boję się, że aktywiści LGBT przyjdą i Mnie zamordują...

Szczęśliwego Nowego Roku!!! CIOTY(zezownia i cxrsa) :DDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org