sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nienawiść do Europy większa

-znalezć pracę w naszym "kochanym" mieście
- nie kupywć papierosów po 7zł na rynku
-nie pisać głupot na 4lomza
-i broń Cię Panie Boże, na żadne głupie zaczepki nie "odpowiadać" na tym forum!

a dalej niech się szczęści, i mnie i Wam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nienawiść do Europy większa

na bank u bettera :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nienawiść do Europy większa

Filmik nr 1- na bank Rosja
Filmik nr 2- Gość przynajmniej jest szczery i szczerze powiedział, temu z majkiem, żeby spier*alał, ale ten poszedł mu za dupą i go wkur*iał, nie dziwię się wcale, że tak zareagował, bo od razu, jak tylko wyszedł było widać, że był nieco wkur*iony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nienawiść do Europy większa

Tak wyglądało to w ubiegłym roku

http://videolomza.blox.pl/2012/12/Tak-Lomza-witala-Nowy-Rok.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nienawiść do Europy większa

Kupuje na allegro od kilku lat i jestem prawie zadowolony . Dlaczego prawie ?
O tusz w okresie przed świątecznym dwa lata temu kupiłem ramkę cyfrowo która była na pewno używana ale nie uszkodzona z zewnątrz a wyłączała się po 15 minutach pracy . Towar został zareklamowany i wymieniony na pełno wartościowy . Podobna sytuacja miała miejsce rok temu na gwiazdkę kupiłem materac dmuchany z wbudowaną pompką która przepuszczała powietrze . Niestety zgubiłem paragon i nie mogłem towaru wymienić pomimo że miałem list przewozowy . Wniosek nasuwa się sam że niektóre firmy w okresie przed świątecznym próbują wypchnąć towar który jest uszkodzony z nadzieją że zostanie podarowany komuś i do nich nie wróci . Kupując na allegro zwracam uwagę na opinie pisane przez kupujących . W tym roku przeglądając allegro znalazłem łomżyńską firmę która ma nazwę JUBILERz , poczytajcie sobie opinie o sklepie z Łomży .


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nienawiść do Europy większa

jak długo czeka się na wizytę u ortopedy? czy wł omży poza szpitalem przyjmuje gdzieś na nfz? a moze prywatnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nienawiść do Europy większa

80-100 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nienawiść do Europy większa

http://www.youtube.com/watch?v=dUzPlVGWbsw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nienawiść do Europy większa

Dogadali bysmy sie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nienawiść do Europy większa

Mi ten pan naprawiał i naprawdę nie drogo i solidnie zadzwoni Pani na ten numer 515313373 to nie serwis ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nienawiść do Europy większa

A jak nazwać zachowanie "bezstronnego" dziennikarza, który stwierdza:
"Zachowujecie się jak swołocz"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nienawiść do Europy większa

Nadal będziez usuwał moje posty ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nienawiść do Europy większa

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nienawiść do Europy większa

oddam wejściówki dla 2 osób do amadeusa:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nienawiść do Europy większa

Dobrze goda, polać mu ;)

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nienawiść do Europy większa

zezowate, średnio mnie interesuje ile pijesz i jaka ilość zostawia ślad na Twoim języku... To nie matematyka, w lokalu nie musi się cenowo zgadzać, lokal ma zarabiać, nie mnożą dokładnie, wiadomo że bardziej opłaca się kupić butelkę, żadne to odkrycie :) i odczep się od sikacza, widać że go nie piłaś/piłeś. Przejdź się czasem do jakiegoś lokalu i potem zabieraj głos, o koncesji i serwowanych alkoholach w 4porach nic nie wiesz, wiec już Ci za wypowiedzi w tym temacie dziękuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nienawiść do Europy większa

Nigdy żadnych chwilówek nie bierzcie. Taniej jest w LOMBARDZIE!

jedna jedyna dobra opcja z tymi pożyczkami to jak te firmy robią promocję żeby przyciągać klientów i udzielają pierwszej pożyczki za friko. W ten sposób można pożyczać 2.100 na 30 dni i oddać tylko 2.100. Taki trik z kredytami za darmo znalazłem. Tylko jak się człowiek spóźni choć minutę ze spłatą to z tych 2.100 robi się jakieś 5.000 ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nienawiść do Europy większa

Musi to zrobić fachowiec z uprawnieniami, który podstempluje kartę gwarancyjną i wpisze odpowienią adnotację. Pomijając fakt, że samodzielne przerabianie jest zabronione, to tak, traci się gwarancję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nienawiść do Europy większa

Jak Wam się podobał Sylwester 2012 w AMADEUSIE ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nienawiść do Europy większa

Jula to nie dipolo, ale jej też życzę sukcesów :)

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org