piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co ukryto przed pacjentem?

Orientuje się może ktoś czy w Łomży są jakieś kursy fryzjerskie? Chodzi o podstawy oraz jaki jest koszt tego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ukryto przed pacjentem?

Zawsze mnie wkurwiało, że policja nie strzela do tego bydła. Po co noszą broń? Wystarczyłoby trzech snajperów na meczu, mądrze rozstawionych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ukryto przed pacjentem?

A po co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ukryto przed pacjentem?

podłączyć możesz u Boguskiego w Jarnutach , u Smiarowskiego na przeciwko lotosu po lewej stronie jak lecisz na nowogrod , u Wentyla na Krasce , u Szymczyka na Krasce , o Borawskiego przy Poznanskiej , zalezy po co i na co .. jesli z sama elektryka to niestety masz tylko Boguskiego ..chyba ze nie masz zbyt skomplikowanego auta , a jesli masz to masz problem ..a jesli cos innego aby sprawdzic to masz tutaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ukryto przed pacjentem?

Adamus ze względu na alergię musimy mieć psa z włosem nie typową sierścią. Gdyby nie to na bank byśmy jakiegoś ze schroniska przygarnęli. A co do wyjazdu gdzieś daleko to niestety odpada, nie jestem na tyle mobilna i musi być jak najbliżej się da. Nie planuję wystaw ani dalszego rozmnażania psiaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ukryto przed pacjentem?

a cena do pamietam że u Smiarowskiego za podlaczenie i za sprawdzenie co tam sie dzieje to 50zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ukryto przed pacjentem?

przepraszam, napój winopochodny, macie rację, jest w karcie dań i pojechałam z rozpędu :) ale czy ja kogoś pytałam o opinię? Zadałam pytanie ludziom umiejącym czytać ze zrozumieniem ale (moja wina) powinnam była zamieścić to obostrzenie w temacie... Wracając do tematu, lampka kosztuje 10zł, butelka 55 także nie są to jakieś kosmiczne kwoty, bo to na pewno dla niektórych tu jest niewiarygodne, ale UWAGA! niektórzy wolą wypić dolce novella nawet raz na jakiś czas, niż piwo żłopać czteropakami :) dziękuję za uwagę i pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ukryto przed pacjentem?

już niosą ją
żałobny bije dzwon
zranione serce szlocha...

nie umarł nikt
a jednak płyną łzy
człowieka, który kocha...

i bije dzwon
i płacze jego ton
bo miłość dziś umarła...

młody jesteś, to pewnie nie wiesz co to jest King Crimson?
posłuchaj "Epitafium".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ukryto przed pacjentem?

Faktycznie tak jak ktoś tu wspomniał na Sybiraków bodajże koło kebaba i sklepu "maxi mix" czy coś takiego jest sklep monopolowy. Byłam tam raz, ale mieli wielkie półki na wina, więc może będą je mieli :) Mam nadzieję, że nie pokręciłam lokalizacji :)

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ukryto przed pacjentem?

Jakby Wojtek się dowiedział, że ktoś go dziadkiem nazywa... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ukryto przed pacjentem?

Bristol underground
http://www.youtube.com/watch?v=TqYA7uJUbqE
http://www.youtube.com/watch?v=ZFwnlCudeC0

S.P.Y & Ian Shaw


http://www.youtube.com/watch?v=-X079aEWKlw

Selah Sue
http://www.youtube.com/watch?v=nNfhsNKk1RQ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ukryto przed pacjentem?

pizza niczego sobie. Za taką kasę można zjeść

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ukryto przed pacjentem?

hehe mam nadzieję że te kolezanki to przynajmniej fajne laski:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ukryto przed pacjentem?

http://www.youtube.com/watch?v=As4i2LB3PBE

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ukryto przed pacjentem?

żeby nie było za łatwo...

www.biedronka.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ukryto przed pacjentem?

Lambo, dane szczegółowe o opłatach, o które prosisz, są na rachunkach. Człowieku, komu chce się przed Sylwestrem szukać starego rachunku... Ponów temat 2 stycznia, będzie u mnie odczyt liczników, podam Ci szczegółowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ukryto przed pacjentem?

Prawdziwy gość z jajami a nie jakieś gówno.

http://www.youtube.com/watch?v=C3ZAWFKhZ-0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ukryto przed pacjentem?

Co do filmiku nr2, radzę poczytać komentarze pod filmikiem,opinia społeczna w tym temacie wyraża więcej niż mój post.



Bagsik91 1 miesiąc temu

A mógł zajebać skurwysyna

· 97


bluescreen79 1 miesiąc temu

facet spokojnie sobie szedł, zaczepiał go nachalny dziennikarzyna, to miał prawo się bronić. Ta menda z Polsatu szukała żeru i taniej sensacji, a nie prawdy. Ktoś pod gajerem i ąę jest często większą świnią.
· 64 w odpowiedzi do: ZlotyxD (Pokaż komentarz)

ZlotyxD

Ten komentarz otrzymał zbyt wiele negatywnych głosów

ZlotyxD 1 miesiąc temu

Osobiście to wkurzają mnie takie cwaniaki... Gdzie oni mają mózg... Idą i zaliczają obydwie strony krawężnika i patrzą się na innych tak jakby ktoś im całą rodzinę tasakiem wymordował... Wyludnić to mało...
·


n1906h 3 dni temu

teraz są czasy, pismak ma zawsze racje, pismak narzuca swoje myślenie innymi w przeciwnym razie musisz być bandytą, tylko pismak wie co dobre dla wszystkich, tylko pismak szerzy prawdziwą ideologie, inna jest od razu faszystowska, rasistowska i nie wiadomo jaka, co zresztą widać w "rzetelnych" artykułach i programach informacyjnych
·



Maciej Nie Interesuj Się 6 dni temu

Moim zdaniem kibic zachował się wielce kulturalnie gdyż dał może i bardzo znacząco do dziennikarza Polsatu aby od niego się oddalił no i cóż narzucający dziennikarz w końcu dostał pewnego w swoim rodzaju ultimatum, w którym to kibic elokwentnie i bardzo kulturalnie bardzo dobrze ułożone zdanie "Wypi*rdalaj bo ci wyj*bie w ryj zaraz!" brawo dla pana kibica Motoru Lublin zasługuje on na miejsce w Kalendarzu Dżentelmena Roku!
· 3

numerki po kropkach oznaczają ilość ludzi "lajkujących" dany post.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org