wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Płaskoziemcy z Los Alamos nie chcą się szczepić

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płaskoziemcy z Los Alamos nie chcą się szczepić

Tak ta Pani jest z Łomży i nic oprócz pracy z kórej mogłaby się utrzymać przy życiu razem ze swym 2 i półrocznym synem nie potrzebuje. (No może też jakiś kącik gdzie by wystarczyła sama opłata bez opalania też by się przydał).
Nie oczekuje na darowizny a na możliwość zapracowania samej na kawałek chleba.

Bardzo mi przykro że pisząc o jej problemie naraziłem ją na tak wielkie obelgi i szykany ze strony tu piszących jak też dzwoniących do niej.

Ludzie opamiętajcie się - jeśli nie macie chęci jej pomoc to chociaż nie kamienujcie jej swymi dywagacjami na jej temat !!!

Czy wszystkie małżenstwa są ok, czy żadne się nie rozpadło, czy wszyscy dotrzymują przysięgi i wierności małżeńskiej? Słyszałem że w Łomży około 50 rozwodów nastepuje każdego tygodnia.
Jak można tak szkalować dzielną dziwczynę która nie postępuje jak wielka gwiazdka Ksia ze swą córką Madzią a mimo wszelkich przeciwności losu stara się jak może sama przy pomocy koleżanki wychowywać synka.
Przypomina się mi tu historyjka z okresu strożytności.
Sokrates kiedyś stanął w przechodzącym obok niego tłumie i krzyczał że szuka człowieka. Jeden z przechodniów zwrócił mu uwagę że przecież tu wokół niego jest tak bardzo wiele ludzi, naco usłyszał odpowiedż z ust Sokratesa że ludzi jest dużo no ale człowieka ani jednego.
Dziś w Święto Świętej Rodziny przypominają się słowa ,,Co kolwiek uczyniliście jednemu z tych maluczkich to mnie żeście uczynili" . Co odpowiedzą wtedy ci dzielni oszczercy z tego forum i telefonów, z jaką pomocą pospieszyli ?
Wiemy że poltyka państwa jest taka że jak ktoś nie ma środków do utrzymania dzieci to się mu nie pomaga a zabiera, umieszcza w wielkim tyglu masowej demoralizacji zwanym domem dziecka przeznaczając na każde z nich z budżetu państwa 5200 zł. misięcznie a rodzica czyni się bezdomnym.

Jeśli ktoś posiada jakiś odruch serca w tej sprawie (jak pisząca tu Pani Joanna) i chciałby coś pomóc to proszony jest o maila na adres: dw11@tlen.pl
Z góry bardzo dziękuję.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płaskoziemcy z Los Alamos nie chcą się szczepić

Pepe ale Cię dawno nie widziałam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płaskoziemcy z Los Alamos nie chcą się szczepić

http://www.youtube.com/watch?v=26EP0ght2kI

http://www.youtube.com/watch?v=nhBorPm6JjQ

http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2n_M

moje 3 ulubione :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org