czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego Polska straż graniczna nie broni granicy i zgodnie z prawem nie używa broni?

Transponder :*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Polska straż graniczna nie broni granicy i zgodnie z prawem nie używa broni?

płyta marki BOSCH działała wiele lat bez awaryjnie w dodatku bardzo dużo używana.

Do piszących powyżej - nie liczę na tanią naprawę tak jak ktos napisał o rozrzadzie w samochodzie za 2o zł ale liczę na naprawę w rozsądnej cenie i bez naciągania, liczę że jest uczciwy fachowiec ... bo tak jak piszę serwis ma masakryczne sumy i wymyślają rzeczy na których by tu tylko zarobić .


Dziękuję za numer - zadzwonię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Polska straż graniczna nie broni granicy i zgodnie z prawem nie używa broni?

Witam,

Poszukuje jakiegos publicznego miejsca gdzie mozna w spokoju sie pouczyc chodzi o korepetycje. Bo w czytelni w bibliotece na dlugiej raczej nawet szeptanie jest niemile widziane jakies propozycje ? prosze o pomoc

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Polska straż graniczna nie broni granicy i zgodnie z prawem nie używa broni?

" w spokoju sie pouczyc chodzi o korepetycje." - a to domu nie masz?

w lecie park a teraz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Polska straż graniczna nie broni granicy i zgodnie z prawem nie używa broni?

Wiem że maja dobre wina , więc zapewne te też powinno być :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Polska straż graniczna nie broni granicy i zgodnie z prawem nie używa broni?

Z tego co pamiętam kiedyś w Centrum Katolickim było takie miejsce. Nie wiem czy jest obecnie. Teraz to myślę że w PWSIiP są takie miejsca, ale gdzie dokładnie to nie wiem.

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Polska straż graniczna nie broni granicy i zgodnie z prawem nie używa broni?

no właśnie tam je piłam ale nie można kupić bo, jak pisałam, nie mają na to koncesji. W stokrotce nie ma, w alkoholach świata Panie nie wiedziały o czym mówię niestety :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Polska straż graniczna nie broni granicy i zgodnie z prawem nie używa broni?

Widzę, że niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem, jeśli ktoś już ma chęć napisać to niech pisze ile kosztuje m3 wody i jej podgrzanie, bo wartości typu 600zł za jedną osobę nic nie dają i nikogo nie interesują.

Głownie chodzi mi o porównanie ceny m3 i jej podgrzania w spółdzielni jedność i innych spółdzielniach. Pzdr

ps. bo rozumiem, że wszystkie budynki danej spółdzielni płacą identyczną stawkę za m3 i podgrznie ???????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Polska straż graniczna nie broni granicy i zgodnie z prawem nie używa broni?

Samsung Avila nie jest fajny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Polska straż graniczna nie broni granicy i zgodnie z prawem nie używa broni?

To nie jest w 100% husky... Jest mieszancem ale ma chyba 85% z huskiego.. I jest ładniejsza :):)

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Polska straż graniczna nie broni granicy i zgodnie z prawem nie używa broni?

piotrek też ci nic nie powiem jak o coś zapytasz ;)

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Polska straż graniczna nie broni granicy i zgodnie z prawem nie używa broni?

końcówka Nowogrodzkiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Polska straż graniczna nie broni granicy i zgodnie z prawem nie używa broni?

Mam nadzieję, że nie boi się petard, bo jak co roku już teraz pełno niecierpliwych gamoni strzela.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Polska straż graniczna nie broni granicy i zgodnie z prawem nie używa broni?



Fajnie nastraja i zupełnie inna niż wszystkie........

http://www.youtube.com/watch?v=2_66jEp10Fc

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org