czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Inflacja najwyższa od 20 lat

utor: Tommek (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 29-12-12 12:37

Jak by co to zapomnieliście o jednym chłopaku z Łomży ile odwiedzin i teledysk w Tv też był

http://www.youtube.com/watch?v=sYX6RAtGND8


Chyba roboty nie masz że się reklamujesz?

Podpis pod utworem Tommek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inflacja najwyższa od 20 lat

szukam raczej czegos z klasyczna klawiatura lub qwerty

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inflacja najwyższa od 20 lat

Samsung s7220 z papierami, pudelko, 100 zł

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inflacja najwyższa od 20 lat

Nie ten dział.Wio do polityki.
Tutaj piszemy tylko o kebabach, zgubionych rzeczach i podwózki od/do !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inflacja najwyższa od 20 lat

... Jeszcze powinni opodatkować te panie które stoją w lesie i dilerów narkotyków ,więcej by zarobili niż na foto-radarach ;)

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inflacja najwyższa od 20 lat

W Polsce poco są robione te przetargi jak i tak najniższa oferta wygrywa zamiast przetargów lepiej licytacje .

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inflacja najwyższa od 20 lat

Belfer jakiś ty spostrzegawczy, a może to kolejna odsłona wcieleń tego Paplaka? a co ty k....wa cieciu myślałeś, ży tylko ty i twoi ziomkowie możecie wyzywać???? wiesz k.....wo dlaczego się na mnie rzuciłeś? ano dlatego, że jesteś parszywym lewakiem, i jużzdążyłeś zauważyć, że takie same epitety rzucają twoi ziomkowie z chlewa i o nich nie wypada pisać. JESTEŚ ZWYKŁĄ K.

Sram na takich z grubej rury. A śmiać mi się chcę, jak próbujecie mnie za wszelką cenę rozszyfrować i ''nićewo'' z tego.

Edvard18 nie chce cię wazelinować, ani popierać ale masz 100% racji. Pan Adolf chciał bardzo dobrze dla swojego kraju, a zle dla swoich przodków, czyli żydków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inflacja najwyższa od 20 lat

Napisz w jakiej okolicy, bo dziś na Sybiraków w klatce wisiało ogłoszenie że znaleziono klucze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inflacja najwyższa od 20 lat

Wiem kto ma na łomżycy podawać maile to powiem.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inflacja najwyższa od 20 lat

No co za zdziweienie, zapomnieliście że zapowiadał wam rózne cuda, więc teraz je czyni - słowny facet. Sami go wybraliście. Czyżby nie widziały gały kogo wybierały?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inflacja najwyższa od 20 lat

podbijam temat
jakie są opłaty w jedności za podgrzanie wody i za m3 ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inflacja najwyższa od 20 lat

Nie o to chodzi, przeczytajcie uważnie i ze zrozumieniem fragment ,, O zlecenie na przebudowę.................................... . Zgodnie z zamówieniem...... .

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org