piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie uwierzylibyście, co potrafi propaganda TVP

a dlaczego? moim zdaniem jest ok, chociaż opłaty mogłyby być co miesiąc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie uwierzylibyście, co potrafi propaganda TVP

Potrzebuje nr telefonu do gabinetu -proszę o pomoc!! Wizytówkę gdzieś zapodziałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie uwierzylibyście, co potrafi propaganda TVP

Dorabiasz zachód a leczyć się chcesz w kraju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie uwierzylibyście, co potrafi propaganda TVP

witam może ktoś wie gdzie jest hurtownia albo zoologiczny gdzie mogę kupić automatyczną smycz dla psa chodzi mi o taśmową firmy flexi taniej niz 120 zł pytałam w zoologicznych ale drogie mają a może ktoś ma do sprzedania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie uwierzylibyście, co potrafi propaganda TVP

Ja słyszałem zę sylwek dobry szykuje się w Qube 80zł od osoby w tym wódka i jedzenie mi pasuje nie wiem jak wam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie uwierzylibyście, co potrafi propaganda TVP

Pewnie, że ma . Zwolnij się lepiej i na c zarno , przynajnmniej całą wypłatę dostaniesz :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie uwierzylibyście, co potrafi propaganda TVP

dogadaj się z pracodawcą i rób na czarno. Niech Ci da najniższą + połowę składek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie uwierzylibyście, co potrafi propaganda TVP

Niestety, z ciężkim sercem trzeba przyznać, że na chwilę obecną takie miejsce nie ma najmniejszych szans w naszym mieście, może jakby by było w okolicach starówki, było by lepiej... Szkoda, bo Łomża potrzebuje takich lokali, stylowych, z dobrym menu itp itd. życzę im jak najlepiej, ale patrząc na łomżyńską mentalność będzie im bardzo ciężko, bo takie lokale nie są u nas doceniane... Przykładem niech będzie Presto, świetna restauracja, pyszne jedzenie w przystępnej cenie, znakomite wnętrze i podejście do klienta, tylko tych ostatnich ciągle brak... Taka niestety smutna prawda, że w naszej Łomży wielu ciekawych miejsc nie doceniamy...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie uwierzylibyście, co potrafi propaganda TVP

Pod tym hasłem, łomżyńska policja organizuje spotkania z uczniami szkół podstawowych. Mówią przy tym że kibole i inni ujęci w tym zestawieniu to samo zło:
http://www.lomza.policja.gov.pl/index.php?idkat=49&idart=1206

Jak to się ma do ostatnich akcji zorganizowanych przez kibiców ŁKS, czyli upamiętnienie Powstania Warszawskiego, i innych historycznych dat, oraz do akcji "Kibice dzieciom". Widać że policjanci żyją zupełnie z boku społeczeństwa, nie zauważając pewnych spraw. Tym czasem ci źli kibole coraz częściej organizują się w pozytywnych inicjatywach.


http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org