niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Piechociński: To mówicie, ze Premier JK w latach 2006-2007 i Prezydent LK 2005-2010 , Premier Szydło pozwalali poprzez respektowanie ustawodawstwa UE na łamanie Konstytucji?

Szacun.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piechociński: To mówicie, ze Premier JK w latach 2006-2007 i Prezydent LK 2005-2010 , Premier Szydło pozwalali poprzez respektowanie ustawodawstwa UE na łamanie Konstytucji?

jak mogl Ci uciec i nie zapamietales numerow he


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piechociński: To mówicie, ze Premier JK w latach 2006-2007 i Prezydent LK 2005-2010 , Premier Szydło pozwalali poprzez respektowanie ustawodawstwa UE na łamanie Konstytucji?

Dziękuję Wam bardzo za wszystkie informacje :) Czyli 110 osób pomieści się bez problemu? Mnie bardzo urzekło te podwórko... :) A czy za dodatkowe atrakcje typu grill się płaci? I czy ta cena jest uwarunkowana ilością ciepłych dań?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piechociński: To mówicie, ze Premier JK w latach 2006-2007 i Prezydent LK 2005-2010 , Premier Szydło pozwalali poprzez respektowanie ustawodawstwa UE na łamanie Konstytucji?

Gother ma rację. Najlepszą metodą jest sprawdzenie każdego podzespołu oddzielnie.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piechociński: To mówicie, ze Premier JK w latach 2006-2007 i Prezydent LK 2005-2010 , Premier Szydło pozwalali poprzez respektowanie ustawodawstwa UE na łamanie Konstytucji?

chłopaki dzięki za tą wspaniałą akcję pomocy dla Domu Samotnej Matki. Jestem pod ogromnym wrażeniem. W mistrzowski spsoób obaliliście czarny pijar podłej ekipy Tuska na wasz temat. Trzymam za Was kciuki i jestem cholernie dumny z waszej postawy.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piechociński: To mówicie, ze Premier JK w latach 2006-2007 i Prezydent LK 2005-2010 , Premier Szydło pozwalali poprzez respektowanie ustawodawstwa UE na łamanie Konstytucji?

jasne, ze szukają łosi, co zapłacą, przerabiałam ten temat, wezwanie do zapłaty potem ponowne wezwanie i nic...odpuścili sobie.Poza tym z tego co pamiętam to było napisane, ze 10 dni jest za free na przetestowanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org