sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Machina propagandy ministra A. Niedzielskiego

Daj spokój Brzeczyszczykiewicz, mój stary pies jest mądrzejszy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Machina propagandy ministra A. Niedzielskiego

a jaki masz silnik i rocznik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Machina propagandy ministra A. Niedzielskiego

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Machina propagandy ministra A. Niedzielskiego

..dodajmy jeszcze problem gównianych świateł i mamy komplet ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Machina propagandy ministra A. Niedzielskiego

jakie robisz trasy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Machina propagandy ministra A. Niedzielskiego

Autor: alvaro50 (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 28-12-12 08:54

" A ja do Hu... Ci odpowiem ze podatek płacisz za posiadanie psa a nie za to aby ktoś za Ciebie posprzątał!!!!!!!!!!"

za posiadanie ? ktoś za mnie płacił za mojego psa, ktoś za mnie go dokarmia, szczepi, odrobacza i inne tam ? ktoś go pielęgnuje ? ktoś z Was wydaje jakieś pieniądze na mojego psa ? NIE ! to moje wydatki na które sie zdecydowałem razem z decyzją o posiadaniu czworonoga

sprzątam po swoim psie ale prawda jest taka, że w ramach tak wysokiego podatku od psa (jednego z najwyższych w Polsce) powinno być coś więcej od miasta niż badziewny czerwony numerek, którego wstyd nawet psu założyć Posiadacze psów płacą dla miasta nie wiedząc za co !

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


Masz hobby ? Masz a ono niestety kosztuje:):)

abelkaim

dziwny ten świat, w którym człowiekiem gardzi człowiek [nie dotyczy humanistów i racjonalistów]

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org