czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Inflacja wzrosła do 5,8 proc.! Wzrost cen najwyższy od 20 lat. Co dalej? Zapnijcie pasy

Autor: karolina25 (---.elomza.pl)
Data: 26-12-12 10:22

Żywa szopka u Boboli owszem interesująca.
Jest jedna tylko kwestia: dlaczego kościół jest ...zamknięty i dlaczego nie ma tam WC pytała jedna przyjezdna, którą zdziwił ten fakt. Czy tak zachęcają duchowni tego kościoła wiernych do modlitwy?
==========================================>
Szanowna Pani a od kiedy WC jest zachętą do kościoła? Naprawdę głupszego argumentu to jeszcze nie słyszałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inflacja wzrosła do 5,8 proc.! Wzrost cen najwyższy od 20 lat. Co dalej? Zapnijcie pasy

Z tym pytaniem nie do mnie tylko do przewielebnego Michalika. Czy znasz ten temat dokładnie, czy tylko z tego artykułu? Przez dwa lata mogło się dużo zmienić.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inflacja wzrosła do 5,8 proc.! Wzrost cen najwyższy od 20 lat. Co dalej? Zapnijcie pasy

na kazanskiej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inflacja wzrosła do 5,8 proc.! Wzrost cen najwyższy od 20 lat. Co dalej? Zapnijcie pasy

pomyliłem sie chodzi mi o aptekę co ma dziś dyżur

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inflacja wzrosła do 5,8 proc.! Wzrost cen najwyższy od 20 lat. Co dalej? Zapnijcie pasy

Autor: maciek (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 26-12-12 14:53

cytat:

"Z tym pytaniem nie do mnie..."

koniec cytatu

taa...

Iście katolicka odpowiedź - co złego to "nie ja" - "nie my" - co złego to "nie Kościół" to atak na Kościół (?)

To tak samo Twój Kościół i takaż sama za niego Twoja odpowiedzialność przed Bogiem i przed Ludźmi w nim fałszywie sponiewieranymi.

Ot i taki to religijnej obłudy ciąg dalszy " Jedni drugich brzemiona noście " czytam " wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali "

Taka tu wybiórcza odpowiedzialność za Kościół sprowadzona do własnych niespołecznych korzyści ...

... zuchwałość przywódców religijnych takich jak tytułowy nie zmieniła się czo wyraźnie słychać z ich przemówień publicznych.

Jak żyli zakłamaniem tak żyją w nim korzystając ze swojego zuchwałego religijnego czytam arcy kapłańskiego braku pokory na sposób ludzki i boski uzurpując sobie prawo do działania w imię boże tak samo jak na sądzie Jezusa

Pod tym względem nic się nie zmieniło w religijnym czytam religijnie otumanionym przez kapłanów Polskim narodzie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inflacja wzrosła do 5,8 proc.! Wzrost cen najwyższy od 20 lat. Co dalej? Zapnijcie pasy

Zobacz tu http://poszukaj.elektroda.pl/szukaj,magnetowid-po-włączeniu.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inflacja wzrosła do 5,8 proc.! Wzrost cen najwyższy od 20 lat. Co dalej? Zapnijcie pasy

ej całkiem poważnie prosze o informacje

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org