sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najwyższa Izba Kontroli: łącznie z Funduszu Sprawiedliwości wydano nieprawidłowo ponad 280 mln zł

podroz1@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwyższa Izba Kontroli: łącznie z Funduszu Sprawiedliwości wydano nieprawidłowo ponad 280 mln zł

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwyższa Izba Kontroli: łącznie z Funduszu Sprawiedliwości wydano nieprawidłowo ponad 280 mln zł

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwyższa Izba Kontroli: łącznie z Funduszu Sprawiedliwości wydano nieprawidłowo ponad 280 mln zł

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwyższa Izba Kontroli: łącznie z Funduszu Sprawiedliwości wydano nieprawidłowo ponad 280 mln zł

Autor: cziki (---.free.aero2.net.pl)
Data: 26-12-12 10:18

A może byś spojrzał na to jako na nawiązanie do warunków w jakich się urodził Jezus, a nie przywołujesz fakt zrobienia targowiska ze świątyni.


taa...
Coś w tym jest ...
to Prada ...

... która w żyjącym religijną obłudą Kościele jest niemile widziana - niewygodna dla obłudnych Ks. Kanoników - Ks. Dostojników Kościelnych !


To właśnie takie religijne środowisko - targowisko - religijnie, kanonicznie umartwione na modlitwie obrzędowe środowisko żyjące religijną obłudą dla własnych korzyści zepchnęło Jezusa z Maryją na margines społeczny do żłobu tak samo zło czynnie jak do Krzyża

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwyższa Izba Kontroli: łącznie z Funduszu Sprawiedliwości wydano nieprawidłowo ponad 280 mln zł

a ja właśnie odbyłem podróż z łóżka do pomieszczenia z muszlą i powróciłem.ech co to była za trasa,chyba jestem juz za stary na takie wypady.nie pomyślałem,bo mijając kuchnie mogłem browara przetransportować w okolice pilota do tv :-((,a teraz trzeba czekać,aż ktoś się polituje...

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwyższa Izba Kontroli: łącznie z Funduszu Sprawiedliwości wydano nieprawidłowo ponad 280 mln zł

Tak połowa kosmetyków to szajs jest taka prawda sama chemia i tym nas trują trzeba poczytać skład jak się coś kupuję.Tak schodzą mi trzy paznokcie.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org