piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zbrodnia na najmłodszych

A może ma ktos na sprzedaż Panel sterowania klimatyzacji symbol 131046/1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbrodnia na najmłodszych

Dopiero widziałem gdy przechodzili kolędnicy , a za nimi kilkanaście osób , super to wygląda:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbrodnia na najmłodszych

W odniesieniu jak WYŻEJ - jak "Zawsze i wszędzie"

Autor: maciek (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 25-12-12 12:57

cytat

Artykuł był z 2010 roku. Dawno i nie prawda

koniec cytatu

taa...

Coś w tym jest ...
to Prawda

Mówisz
dawno i nieprawda ?

dla kogo to dawno i nieprawda ?


Ot taka tu religijna - fałszywa historia i taka tu religijna - fałszywa Prawda
(ks.) Kapłanów grzebiących Świadectwo Prawdy Bożej tak jak niebezinteresowni kapłani - religijni mordercy Jezusa pogrzebali Jezusa razem z Prawdą jaką Syn Boży reprezentował przed religijnym narodem -

W naszych parafiach tu i teraz jest wielu tradycyjnie żyjących Kapłanów grzebiących to co (Ks.) Kapłanom niewygodne i od 2000 lat pod przymusem - niebezinteresownym ubogacających to co dla nich akurat jest Korzystne.

Dla takich Ks. Kapłanów jak mój Proboszcz Ks. Kanonik mgr dr A. Popielski oryginalne Świadectwo Prawdy autentycznie podpisane Krwią Jezusa to było jak mówisz dawno i nieprawda.


Szanowni Państwo

Dla Ks. Kapłanów takich jak Ks. Proboszcz z mojej parafii pozostała już tylko wygodna dla nich religijna interpretacja pozwalająca im nadal bezkarnie i bezgranicznie kupczyć życiem Bożym nie tylko życiem Jezusa wykorzystując do ubogacania własnych świątynnych interesów otumanionych religijnie czytam wiernych sobie ludzi wśród których nauczają - indoktrynują własną wizję jedynie słusznej religijnej historii.


***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbrodnia na najmłodszych

wszystkie z modlina przeniesione do wawy do 8 stycznia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbrodnia na najmłodszych

Witam mam do oddanie 2 letniego labradora Piesek jest wspaniały super nadaje sie do zabawy,Przyjazny,wierny .Kontakt e-mial: robson919@gmail.com (jest możliwość wysłania Zdjecia )

- Maść Biszkoptowa.

Tel:517268677

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbrodnia na najmłodszych

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org