sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: marsz kato-ciemnogrodu

w odniesieniu jak wyżej cytat poniżej

Autor: DFX
(---.play-internet.pl)
Data: 23-12-12 17:46

cytat:

" Pytanie do administratorów 4lomza, czy nie da się takiego trola (Mr_Andrzej) w jakiś sposób pozbawić możliwości spamu? To na prawdę przestaje być już śmieszne, a stało się żałosne i maksymalnie obniża poziom forum. Osoba ta po pierwsze w niektórych swoich postach obraża pewne grupy osób, oraz uczucia religijne. Po drugie wypowiada się zupełnie nie na temat zaśmiecając większość wątków.

Wesołych Świąt"

Koniec cytatu

taa...

Coś w tym jest ...
...to Prawda

Ciekawe że moje wypowiedzi na niektórych ludzi działają jak słońce na czarne karaluchy i chcą mnie zgasić czyniąc podobnie do ciebie.

Tak sobie myślę że gdyby karaluchy miały decydować o świecie to uczyniły by wszystko żeby zakazać słońcu świecić
- tak i ty czynisz podobnie. Zapewne gdyby to forum było prowadzone przez czarnego karalucha myślącego podobnie do Ciebie to spełniłby Twoje pobożne życzenie aby czarnym karaluchom żyło się lepiej.

Czego się boisz szanowny przedmówco - co poraża cie z moich wypowiedzi ?

Co twoim zdaniem jet spamem w moich wypowiedziach ?



Mówisz:

"To na prawdę przestaje być już śmieszne, a stało się żałosne..."

Zapewniam cie DFX pd samego początku żyłeś w błędzie !!!!!!!!!!
bo to od samego początku nie miało być śmieszne i od samego początku było żałosne

Jest tak dlatego że dotyczy żałosnej sytuacji na odwiecznie religijnej Ziemi Łomżyńskiej przede wszystkim w mojej parafii Andrzeja Boboli w której jest pierwszy na tych ziemiach kościół katolicki


Mówisz że obniża to poziom forum (?) w jaki sposób i do jakiego poziomu zniża się twoim zdaniem to forum ?
Tobie zapewne nie przystoi taki poziom i nie możesz się z tym poziomem pogodzić - zapewne potrzebujesz poziomu Biskupa z którego nie widać religijnej obłudy Ks. Kapłanów i wszystko jest cacy.

Mówisz że po pierwsze obrażam pewne grupy osób przy czym nie mówisz które i występując w czyimś imieniu wypowiadasz się za kogoś postępując jak obłudni dwulicowi Ks. Kanonicy.

Mówisz że obrażam uczucia religijne (?) cóż to za obraza mówienie o religijnej obłudzie i cynizmie kapłanów. To oni - Ks. Kapłani żyjąc we wzajemnym zakłamaniu w religijnej hipokryzji obrażają moje uczucia na przykład Ks. Pedofil który zniszczył życie dziecku i fałszywie żyje wśród ludzi którzy jedzą mu z ręki i budują mu ołtarzyk o wypasionej plebanii nie wspomnę żeby jakiś CURVA(łać.) "religijnych uczuć" nie dotknąć jak gówna


Po drugie zarzucasz mi bezpodstawnie że wypowiadam się nie na temat kłamliwie mówiąc że zaśmiecam większość wątków. Jakbyś nie zauważył prowadzę tu z ludźmi dialog w duchu ich wiry tak jak ich papież w takim samym duchu wiary zaleca dialog podejmować.

Prowadzę dialog z każdym na każdy temat tak jak z Tobą opowiadając ludziom na zaczepki a nawet na konkretne wezwania tak jak w tym przypadku do jakiego zmierzasz przeciwnie do mnie z chęcią dyskryminacji autorów bolących cię wypowiedzi.

Ciekawe że moje wypowiedzi na niektórych ludzi działają jak słońce na karaluchy i chcą mnie zgasić czyniąc podobnie do Ciebie

Życzę Tobie również wesołych świąt oby się Tobie gęba z radości za mocno nie skrzywiła kiedy będziesz się uśmiechał przy swoim religijnym bożonarodzeniowym żłobie




 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 marsz kato-ciemnogrodu   
paplik 19-09-21 19:30 
 Re: marsz kato-ciemnogrodu   
nie`dotyczy 19-09-21 19:43 
 Re: marsz kato-ciemnogrodu   
Kasia.. 19-09-21 19:46 
 Re: marsz kato-ciemnogrodu   
ziomex 19-09-21 19:49 
 Re: marsz kato-ciemnogrodu   
paplik 19-09-21 19:57 
 Re: marsz kato-ciemnogrodu   
Kasia.. 19-09-21 21:00 
 Re: marsz kato-ciemnogrodu   
Lobo 19-09-21 21:25 
 Re: marsz kato-ciemnogrodu   
Kasia.. 19-09-21 21:27 
 Re: marsz kato-ciemnogrodu   
paplik 20-09-21 06:14 
 Re: marsz kato-ciemnogrodu   
ziomex 20-09-21 08:35 
 Re: marsz kato-ciemnogrodu   
Polonia Christiana 24-09-21 16:53 
 Re: marsz kato-ciemnogrodu   
Julio 24-09-21 18:07 
 Re: marsz kato-ciemnogrodu   
Kasia.. 24-09-21 20:06 
 Re: marsz kato-ciemnogrodu   
Lobo 24-09-21 20:13 
 Re: marsz kato-ciemnogrodu   
DalekoDaleki 25-09-21 12:10 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org