piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
marsz kato-ciemnogrodu

łopata,flaszka i zagrycha brzmi nieźle , jeszcze jakaś muzyczka i będzie komplecik . Tylko czemu to My musimy być tymi jeleniami i sami tyrać skoro ktoś za to bierze kasiore .





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: marsz kato-ciemnogrodu

do Claro tu nie chodzi o zazdroszczenie nikomu pracy. Poporostu w Polsce zbyt dużo ludzi pracuje na darmozjadów. Praca moim zdaniem to taka co coś tworzy, kreuje podatki, umacnia gospodarkę itd. Rzeczą normalną jest , że osoby pracujące robią zrzutę chociażby na lekarzy czy policjęw postaci podatków bo nie każdy jest w stanie sie sam wyleczyć, czy zadbać o bezpieczeństwo. Jednak w tej chwili jest taka sytuacja w kraju, że przecietnemu Kowalskiego zabiera się i 60-70 % dochodów tylko po to by dowiedziec sie, że do lekarza musi poczekać 3 lata w kolejce, że policjant zamiast pomóc, to wystawia mu mandat za przejście 100m od pasów przez ulice, że straż miejska łapie na fotoradar bo przekroczył o 20km/h w terenie zabudowanym ale np. na obwodnicy dwupasmowej. Firmy ledwo ciągną bo musza utrzymać ludzi którzy tylko przewalają papierki z miejsca w miejsce! Nic nie wytwarzaja, 48 tys pracowników ZUS, 38 tys bodajże w ministerstwie kultury! 28 tys pracowników w min. środowiska itp itd.
Trzeba ciąć takie zbyteczne etaty, w zamian dać wiecej pielęgniarkom, policjantom i ewetualnie tam zmieniać wiekszość etatów i płace.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: marsz kato-ciemnogrodu

To jest Vi
Media expert neonet sympatia. playergames

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: marsz kato-ciemnogrodu

łopata w reke i odśnieżać, zauwazylem ze ludzi przed blokami jakoś sami sobie radzą , łopaty w bagażnikach mają.Nie rozumiem, przez ten czasu siedzenia na forum juz byś odśnieżyl swoje miejsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: marsz kato-ciemnogrodu

"Szanowne" czarne habity zostały "nauczone" miłości do bliźniego ale nie szacunku do ludzi; uważają, że im wszystko wolno a modlitwa zdziała cuda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: marsz kato-ciemnogrodu

ale jaka panika?? koniec świata to teraz jest jak Kevin sam w domu na każde świeta więc juz się powinni przyzwyczaić ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: marsz kato-ciemnogrodu

Ceny kosmiczne, wybór żaden....ale w końcu kupiłam... Dokładnie chodziło o lego. Ale jakie zdziwienie mnie ogarnęło gdy teraz na Allegro zobaczyłam cenę tego zestawu prawie trzykrotnie niższą...:/ Już więcej nie będę kupować prezentu w sklepach w Łomży..

A np w Kauflandzie pewna wódeczka jeszcze 2-3 dni temu "normalnie" kosztowała a dziś....około 30% drożej...masakra co sie dzieje z tymi cenami... Mało tego, w niektórych miejscach cena przy kasie okazuje sie inna niż powinna być....A jakie wasze spostrzeżenia..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: marsz kato-ciemnogrodu

Od dawna kupuje wodke w biedronce





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: marsz kato-ciemnogrodu

witam !
dzisiaj o godz . 8-9 zaginęła suczka (kundelek ) w okolicach starego rynku , piesek jest mały , sierśc biała w łatki , osoby które widziały pieska proszę o pomoc w znalezieniu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: marsz kato-ciemnogrodu

Powiem Ci, że specyficzny smak, w Łomży nie widziałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: marsz kato-ciemnogrodu

w odniesieniu jak wyżej cytat poniżej

Autor: DFX
(---.play-internet.pl)
Data: 23-12-12 17:46

cytat:

" Pytanie do administratorów 4lomza, czy nie da się takiego trola (Mr_Andrzej) w jakiś sposób pozbawić możliwości spamu? To na prawdę przestaje być już śmieszne, a stało się żałosne i maksymalnie obniża poziom forum. Osoba ta po pierwsze w niektórych swoich postach obraża pewne grupy osób, oraz uczucia religijne. Po drugie wypowiada się zupełnie nie na temat zaśmiecając większość wątków.

Wesołych Świąt"

Koniec cytatu

taa...

Coś w tym jest ...
...to Prawda

Ciekawe że moje wypowiedzi na niektórych ludzi działają jak słońce na czarne karaluchy i chcą mnie zgasić czyniąc podobnie do ciebie.

Tak sobie myślę że gdyby karaluchy miały decydować o świecie to uczyniły by wszystko żeby zakazać słońcu świecić
- tak i ty czynisz podobnie. Zapewne gdyby to forum było prowadzone przez czarnego karalucha myślącego podobnie do Ciebie to spełniłby Twoje pobożne życzenie aby czarnym karaluchom żyło się lepiej.

Czego się boisz szanowny przedmówco - co poraża cie z moich wypowiedzi ?

Co twoim zdaniem jet spamem w moich wypowiedziach ?



Mówisz:

"To na prawdę przestaje być już śmieszne, a stało się żałosne..."

Zapewniam cie DFX pd samego początku żyłeś w błędzie !!!!!!!!!!
bo to od samego początku nie miało być śmieszne i od samego początku było żałosne

Jest tak dlatego że dotyczy żałosnej sytuacji na odwiecznie religijnej Ziemi Łomżyńskiej przede wszystkim w mojej parafii Andrzeja Boboli w której jest pierwszy na tych ziemiach kościół katolicki


Mówisz że obniża to poziom forum (?) w jaki sposób i do jakiego poziomu zniża się twoim zdaniem to forum ?
Tobie zapewne nie przystoi taki poziom i nie możesz się z tym poziomem pogodzić - zapewne potrzebujesz poziomu Biskupa z którego nie widać religijnej obłudy Ks. Kapłanów i wszystko jest cacy.

Mówisz że po pierwsze obrażam pewne grupy osób przy czym nie mówisz które i występując w czyimś imieniu wypowiadasz się za kogoś postępując jak obłudni dwulicowi Ks. Kanonicy.

Mówisz że obrażam uczucia religijne (?) cóż to za obraza mówienie o religijnej obłudzie i cynizmie kapłanów. To oni - Ks. Kapłani żyjąc we wzajemnym zakłamaniu w religijnej hipokryzji obrażają moje uczucia na przykład Ks. Pedofil który zniszczył życie dziecku i fałszywie żyje wśród ludzi którzy jedzą mu z ręki i budują mu ołtarzyk o wypasionej plebanii nie wspomnę żeby jakiś CURVA(łać.) "religijnych uczuć" nie dotknąć jak gówna


Po drugie zarzucasz mi bezpodstawnie że wypowiadam się nie na temat kłamliwie mówiąc że zaśmiecam większość wątków. Jakbyś nie zauważył prowadzę tu z ludźmi dialog w duchu ich wiry tak jak ich papież w takim samym duchu wiary zaleca dialog podejmować.

Prowadzę dialog z każdym na każdy temat tak jak z Tobą opowiadając ludziom na zaczepki a nawet na konkretne wezwania tak jak w tym przypadku do jakiego zmierzasz przeciwnie do mnie z chęcią dyskryminacji autorów bolących cię wypowiedzi.

Ciekawe że moje wypowiedzi na niektórych ludzi działają jak słońce na karaluchy i chcą mnie zgasić czyniąc podobnie do Ciebie

Życzę Tobie również wesołych świąt oby się Tobie gęba z radości za mocno nie skrzywiła kiedy będziesz się uśmiechał przy swoim religijnym bożonarodzeniowym żłobie




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: marsz kato-ciemnogrodu

Niestety w empiku już jej nie ma.:-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: marsz kato-ciemnogrodu

Widać że służby odpowiedzialne za drogi czekaja na odwilż Mietek chyba podpisal umowe na odśniezanie przed urzedem zeby było gdzie skode postawic Na osiedlach tez mieszkaja ludzie którzy płacą podatki

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: marsz kato-ciemnogrodu

To duże auto. Chcesz kupić bo masz takie potrzeby, czy tylko ci się spodobało? Będziesz potrzebować dużo miejsca na parkingu. Jeśli wcześniej nie jeździłaś podobnym autem, to współczuję sąsiadom ;-)

Covidiota covidiote pogania

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org