czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

Bardzo dobrze Pan zrobił ;) dzieciaki mają gdzie grać i nie błąkają się po ulicach, cały czas mają tam jakieś dodatkowe zajęcia.
Poza tym szkoły bardzo zyskały na tym, a nie biegać po korytarzach i schodach.
BRAWO PANIE WÓJCIE!!!! WYBIERZEMY NA PEWNO PANA NA NASTĘPNĄ KADENCJĘ JEŻELI BĘDZIE PAN UTRZYMYWAĆ TEN POZIOM, ALE ZACHĘCAMY DO DALSZEJ PRACY NAD SOBĄ I GMINĄ, A MY NA PEWNO BĘDZIEMY POMAGAĆ ;D

I ŻADEN P. SOWA, KTÓRY KAZAŁ LUDZIOM DO PRACY W NIEDZIELĘ PRZYCHODZIĆ, NIE OBEJMIE TEGO STANOWISKA. SPRAWIEDLIWOŚĆ MUSI BYĆ ;D

POZDRAWIAM SERDECZNIE ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

Chłopak odprowadza dziewczynę po dyskotece. Stają przed jej klatką chłopak oparł rękę o ścianę klatki i mówi do dziewczyny:
- kochanie zrób mi laskę...
Dziewczyna:
- No coś ty .... tutaj???
- No weź Nikt nie widzi...
- A jak któryś z sąsiadów mnie zobaczy?
- Ależ nikogo nie ma, nikt Cię nie zobaczy, no weź...
- A jak ktoś ode mnie z domu będzie wynosił śmieci???
- No coś ty.. No weź.. to tylko laska...
W tym momencie otwierają się drzwi do domofonu i stoi w nich siostra tej dziewczyny ... w koszuli nocnej... zaspana... włosy potargane... i mówi:
- Tata mówi, że śmieci wyniesione, nikt cię nie zobaczy bo jest 3 w nocy i że masz mu zrobić tę cholerną laskę, bo jak nie, to ja mu zrobię a jak nie to on sam zejdzie i mu zrobi... tylko niech zabierze tą pie****loną rękę z tego kurewskiego domofonu..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

Sprzedam KOBIETĘ
Rocznik 1975, używana, brak hamulców, lekko się prowadzi, podgrzewane siedzenie, obniżone sportowe zawieszenie, automatyczne ssanie, dwie poduszki powietrzne, pełen lifting, nie bita


Cena do uzgodnienia!!!
Darmowa jazda próbna!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

Angel sama lepiej bym tego nie ujela...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

Dlaczego faceci są najinteligentniejsi podczas seksu?

- Bo są podłączeni do kobiet.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

h h dobre z ta laska milego dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

Z więzienia ucieka więzień, który siedział tam przez 15 lat. Włamuje się do domu, szuka pieniędzy i broni, ale tylko znajduje młodą parę w łóżku. Rozkazuje facetowi wyjść z łóżka i przywiązuje go do krzesła. Podczas przywiązywania dziewczyny do łóżka, całuje ją w szyję, wstaje i idzie do łazienki. Kiedy tam siedzi, mąż mówi do żony:
- Słuchaj, ten facet to uciekinier z więzienia, spójrz na jego ubranie. Pewnie spędził mnóstwo czasu w pierdlu i nie widział kobiety przez lata. Widziałem, jak całował cię w szyję. Jeśli będzie chciał seksu, nie opieraj się, nie narzekaj, rób, co ci każe, po prostu spraw mu przyjemność. Ten facet musi być niebezpieczny, jeśli się zezłości, zabije nas. Bądź silna, kotku. Kocham cię.
Na to jego żona:
- Nie całował mnie w szyję, tylko szeptał mi do ucha. Powiedział, że jest gejem i że jesteś śliczny. Spytał, czy mamy jakąś wazelinę w łazience. Bądź silny, kochanie, też cię kocham.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

W szpitalu po operacji leży facet na łóżku, a obok siedzi jego żona,
uśmiecha się i głaszcze go po głowie.W pewnej chwili on otwiera oczy,
patrzy na nią z nie dowierzaniemi mówi:
- Jak się żeniłem, to ty byłaś koło mnie...
- Tak kochanie.
- Jak złamałem nogę, to ty byłaś ze mną...
- Oczywiście najdroższy!
- Jak rozbiłem samochód, ty siedziałaś koło mnie...
- Tak kochanie!
- Dzisiaj miałem operację i ty również jesteś u mego boku...
- Och!!! - Tak mój kochany.
- Wiesz co? Ty mi pecha przynosisz..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

Do dziś pamiętam mój "pierwszy raz" z kondomem, miałem 16 lat albo coś około. Poszedłem do sklepu kupić paczkę prezerwatyw. Za ladą stała przepiękna kobieta, która najprawdopodobniej wiedziała, że nie mam doświadczenia w "tych" kwestiach. Podała mi paczkę i zapytała, czy wiem, jak tego używać. Szczerze odparłem: nie. Tak więc otworzyła paczkę, wyjęła jednego i rozwinęła na kciuku, po czym poleciła sprawdzić, czy jest na miejscu i czy mocno się trzyma. Najprawdopodobniej musiałem wyglądać na osobę, która nie do końca zrozumiała to, co powiedziała, więc rozejrzała się po sklepie, podeszła do drzwi i zamknęła je. Chwyciła mnie za rękę i wciągnęła na zaplecze, gdzie zdjęła z siebie bluzkę. Po chwili zdjęła też stanik. Spojrzała na mnie I zapytała: Czy to cię podnieca? No cóż, byłem tak zaskoczony tym wszystkim, że tylko kiwnąłem głową. Wtedy powiedziała, że czas nałożyć prezerwatywę. Kiedy ją nakładałem, ona zrzuciła spódniczkę, zdjęła majteczki i położyła się na stole. No dawaj, powiedziała, nie mamy zbyt wiele czasu. Tak więc położyłem się na niej. To było cudowne, szkoda, że nie wytrzymałem zbyt długo. PUF, i było po sprawie. Spojrzała się na mnie przerażona: "jesteś pewien, że nałożyłeś prezerwatywę?" Odpowiedziałem tylko "no pewnie", i podniosłem kciuk, by jej pokazać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

Do Joana - Ma 40 lat i jest chory na raka, potrzebne jest lecznie za granicą.

KRS 0000269678
z dopiskiem " DLA JANUSZA"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

dzie tak mowil w tekili?:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

Co ty opowiadasz kobieto???????
Jak ja płaciłam za swój makijaż 115 zł z kępkami, może masz znajomości to Ci taniej liczy
Prawda taka, że Serafińska ma naprawdę drogo wszystki zabiegi i wcale nie tak profesjonalne jak w innych gabinetach np. paznokcie!!
Ponadto nie ma nawet malowania hybrydowego co w dzisiejszych czasach jest juz naturalną sprawą w każdym gabinecie!!
poprostu się wcale nie rozwija w swoim zawodzie!!!
A popo makijaży wcale nie są takie wytrwałe aaaaaa iii teraz to się w miskach nóg nie moczy tylko są specjalne fotele z wanienką masującą stopy i dodatkowo plecy REWELACJA
Co do wyboru lakierów to też nie ma się cym poszczycić bo tyle c ona ma na półce znajduje się u mnie w łazience i co za ty idzie odpryskują po jednym dniu dlacego......???każdy może sobie wytłumaczyć
160 zł juz jej naprawde się "poprzewracało'

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

Ostatnio w USC widziałem kaukaskiego kawalera z dziewuchą lokalnej urody, widać śpieszno było im do legalizacji swego związku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

Oooo z jaką dedykacją.
Dzięki Andy :)


fire fire...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

Thomas: sam jestes smieciem, na dodatek imbecylem i ignorantem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

W barze znajduje się trzech murzynów i mulat.
Podchodzi kelner do mulata i pyta:
- Co podać najjaśniejszy Panie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

jakto
jako kobieta powinnaś coś sobą reprezentować,a nie trzaskać pepką.

Powtarzam-po co idziecie tam gdzie drogo,gdzie nie odpowiada? Byłyście raz, zawód was ogarnął, nie pasowało-nie idę tam więcej,zmieniam lokal i kosmetyczkę. Tyle.

Forum stało się miejscem, gdzie w żenujący sposób wylewane są smuty kosmetyczno-fryzjersko-kebabowo-usługowe. Rozumiem rozczarowanie, ale wypowiadając się róbcie to z głową, bo te wasze bla bla bla nic nie wnosi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

bo ty jesteś do życia erotycznie nastawiony:)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

a no racja. w jednej podobno juz plesn wychodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

Nie, nie tam takiego czegoś nie ma :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

Myślę,że po tylu wypowiedziach powinieneś zrezygnować z kupna męskich rurek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

Idź i z nią porozmawiaj,że sobie nie życzysz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mierzeja Wiślana - jak stracić pieniądze, zaszkodzić naturze i nie mieć nic w zamian

24.12.2012 Wigilia - Pływalnia Miejska nr 1, Pływalnia Miejska nr 2, Lodowisko Miejskie - czynne do godz. 14.00
25.12.2012 I dzień świąt - Lodowisko Miejskie - czynne od godz. 14.00
26.12.2012 II dzień świąt - Lodowisko Miejskie - czynne od godz. 8.00

http://www.mosir.lomza.pl/?wiad=14

Strona wyciągu w Rybnie : http://www.rybno.pl/

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org