piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy to prawda, że admin tego portalu jest żydem?

dzifka mska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to prawda, że admin tego portalu jest żydem?

a teraz bar na starówce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to prawda, że admin tego portalu jest żydem?

cito gejowskie sztany




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to prawda, że admin tego portalu jest żydem?

Drodzy Forumowicze,

czy jest tutaj ktoś, kto potrafi mi odpowiedzieć, po co i dlaczego ktoś zepsuł coś co od kilkunastu (a może i kilkudziesięciu) lat sprawnie działało w Łomży?

Przecież to co dzisiaj można było zaobserwować na ulicy Dwornej jest wręcz przerażające...

Przez tyle lat było dobrze, ruch odbywał się w kierunku Al. Legionów, można się było włączyć do ruchu, czasem czekało się dłużej, czasem skręcało się w Sienkiewicza... Ale nigdy, nie widziałem takiego korku jak dzisiaj przy katedrze. Ludzie zdezorientowani skręcali zgodnie ze starymi zasadami i musieli zawracać tamując ruch.
Mógłbym wpisać znacznie więcej argumentów czy przykładów na to, że zmiana była kompletnie bezsensowna i nic nie wniosła.

Załączam zdjęcie: http://imgur.com/shJKd

Pozdrawiam!

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to prawda, że admin tego portalu jest żydem?

Ja to tam wcale nie jeżdżę. Nie dość, że trzeba płacić za parking (kwota nie duża ale to więcej zachodu niż to warte) to jeszcze trzeba mieć dużo szczęścia żeby gdzieś zaparkować. A teraz jeszcze korki. Jedynie latem na spacerek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org