poniedziałek, 04 lipca 2022 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polskie szwalnie

16 kwietnia 2020 roku ruszył program Polskie Szwalnie. Ówczesna wicepremier Jadwiga Emilewicz zapowiadała że do końca czerwca 2020 roku ma być uszyte nawet 100 mln maseczek. Po ponad roku \"działania\" programu okazuje się że uszyto 178 mln maseczek, z czego 66 mln nie chroni przed koronawirusem.

Ta maska nie nadaje się do użycia w obecnej sytuacji epidemiologicznej. Mogłaby być raczej rozdana na budowach czy w gospodarstwach jako maska przeciwpyłowa, ale nie może być maską używaną przez osoby chcące się chronić przed wirusem - dr Paweł Grzesiowski ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. walki z Covid-19.

ARP zakupiła bezużyteczny materiał do szycia masek. Z powodu wadliwego tworzywa jedna z firm nie mogła ruszyć z produkcją przez osiem miesięcy. Problem był także z gumkami i drucikami. Dziesiątki milionów masek zalegają w magazynach. 4 mln niechroniących przed koronawirusem maseczek trafiło na Białoruś w ramach pomocy humanitarnej. Jako podatnicy wydaliśmy na ten program ok. 258 milionów zł i PISda.
Obecna władza ciągle tworzy jakieś programy, fundacje i instytuty. W nazwie zawsze polski, narodowy, patriotyczny, a wszystko sprowadza się do dojenia kasy. Od sześciu lat działa Polski Narodowy Program Grabienia i Marnotrawienia Polskiej Narodowej Waluty. I ten program jako jedyny działa doskonale. Zresztą walutą okupanta też nie gardzą.
https://www.money.pl/gospodarka/rzadowy-projekt-polskie-szwalnie-to-niewypal-pochlonal-258-mln-zl-a-firmy-tona-w-dlugach-6663582812150528a.htmlOdpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie szwalnie

A to kolejny temat, gdzie komuniści z PZPR-pis rabują Państwo Polskie. Te czerwone świnie się nawet z tym rabowaniem nie kryją. Im się \"po prostu należy\".

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0