czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kopsnij szluga

Pollecam sie wrocic z tym dalej, do rzecznika praw konsumenta.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

W temacie rozkładów jazdy poruszonym przez Czikiego - od 2 stycznia 2013 bedą zmiany na niektórych liniach t.j. 1, 2, 4, 6, 7, 13, 15. Największe zmiany dotyczą linii 1.
Na konkretnych tabliczkach przystankowych - jeżeli będą zmiany rozkładu - data obowiązującego rozkładu jazdy zostanie wpisana jako 02 stycznia 2013. Będą jednak takie przystanki, na których rozkłady jazdy nie ulegają modyfikacjom i tej daty nie będzie. Stąd może powstać wrażenie, że są tam nieaktualne rozkłady. Ale to jest również informacja dla tych osób, które mają wydrukowane obecne rozkłady , że jest on nadal aktualny.

Myślę, że po świętach zostaną opublikowane nowe rozkłady na stronie www.mpklomza.pl

Co do rozkładu na Nowogrodzkiej to schnie lakier i jutro/pojutrze będzie wisial poprawiony :). Prawde mówiąc gdybyś Cziki zadzwonił do MPK bezpośrednio i poinformował o zauważonym błędzie, szybciej sprawa zostałaby załatwiona.

Tak więc prośba do wszystkich ( ten nie robi blędów co nic nie robi) - jak zauważycie jakieś niezgodności to dzwońcie do mpk lub ślijcie info na maila - tak będzie szybciej dla wspólnej korzyści.
Z góry dziekuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

Będziemy pionierami ;)

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

idz do inspekcji handlowej,ksiecia janusza 1 od podworka

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

Myślałem, że skoro osoba o nicku Kurczak często odpowiada na forum o sprawach MPK to pisałem o tym tutaj na forum. Co do rozkładu to kilka razy czekałem na autobus z tego przystanku i o godzinie według rozkładu i nie pokrywała się godzina przyjazdu z godziną z rozkładu, być może to było jednorazowe ale było. Mam nadzieję, że rozkłady będą aktualne na każdym przystanku ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

Gdyby obowiązywał system jednomandatowych okręgów wyborczych to ten pan poseł, po tylu latach bezskutecznego siedzenia na stołku już dawno by zmienił zawód. Tymczasem mamy system proporcjonalny i do sejmu wchodzą podstawieni przez wodzów pionki.

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

Popieram przedmówcę.
Zanim coś zmienisz Panie Prezydencie zastanów się z 2-3 razy a najlepiej posłuchaj mieszkańców/wyborców a nie tylko przedsiębiorców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

Niestety można tylko raz.
Pomimo promowania akcji na forach oraz fb widać, że łomżyniacy pomocni nie są :( Wystarczy porównać z innymi organizacjami biorącymi udział w akcji :(

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

Ok, dzięki Cziki.

Ps. Jestem przekonany, że "Kurczak" nie jest pracownikiem MPK , bo nie mieliśmy sygnału o tym błędzie w rozkładzie.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

czekamy na nowe rozkłady na stronie MPK
_______________________________
www.student.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

Akcja "Kibice Dzieciom" trwa jeszcze dziś i jutro ;)
Zachęcam do przynoszenia szczególnie długoterminowych produktów spożywczych, ewentualnie jakichś słodyczy dla dzieciaków ;)


http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

panie mogły odmówić zwrotu spokojnie. w lomzy z tego co wiem to nie jest sieciówka - właściciel mogl im zabronić zwrotów a prawo tego nie zakazuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

Buhehehehehehehehehehe - a ja mieszkam w nowym bloku współnoty mieszkaniowej - poodśnieżanie na błysk bo administracja o to dba a Wy dalej bijcie pokłony Spółdzielniom z Gierka wziętym, Prezesom i ich Świcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

Jak w temacie za ile poszła?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

Od kilku lat nikt nie odśnieża ulicy Prusa na kawałku dojazdu do przedszkola! Ten kawałek jezdni tonie od kilku lat w śniegu, a ludzie przyjeżdżają po dzieci do przedszkola i toną w zaspach. Ulica należy podobno do miasta więc "służby" odśnieżają regularnie wszystkie okoliczne jezdnie, nawet te malutkie, tylko nie ten kawałek drogi na Prusa. Tak dzieje sie od kilku lat i ŁSM zwala to na miasto, ale tez nie interweniują. To normalny, zwykły, klasyczny łomżyńskie bajzel nad którym nikt nie panuje.... tylko pensje wszyscy odpowiedzialni regularnie dostają.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

Od kilku lat nikt nie odśnieża ulicy Prusa na kawałku dojazdu do przedszkola! Ten kawałek jezdni tonie od kilku lat w śniegu, a ludzie przyjeżdżają po dzieci do przedszkola i toną w zaspach. Ulica należy podobno do miasta więc "służby" odśnieżają regularnie wszystkie okoliczne jezdnie, nawet te malutkie, tylko nie ten kawałek drogi na Prusa. Tak dzieje sie od kilku lat i ŁSM zwala to na miasto, ale tez nie interweniują. To normalny, zwykły, klasyczny łomżyńskie bajzel nad którym nikt nie panuje.... tylko pensje wszyscy odpowiedzialni regularnie dostają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

Koszulka poszła za 410zł

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

ma ktos instrukcje do tego programu ? lub mógł by podać strone na ktorej sie znajduje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

jarecki 40 bzdury walisz jak nic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

Witam!
Tak jak w temacie, gdzie najlepiej w łomży. Chodzi o iPhone 4.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

na Wyszynskiego niektore odzywki ma tansze jak w necie przynajmniej ja mam tak ,no fakt ok 300zl tam na miesiac zostawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

masakra...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

Oświadczam że termin końca świata został przesunięty na rok 2014 z powodu nowych niższych cen w sieci Biedronka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

Nie , nawet kurierzy mają w dupie takie miasto i wolą prowadzić odziały w Ostrołęce!

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

Zostawiajcie samochody na Pl.Niepodległości jest odśnieżony i bez płatny


pozdrawiam Zbyszek P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopsnij szluga

jak w UPC w piątek było wysłane to przy wysyłce nie STANDARD ale EXPRESS PLUS powinnaś dostać :D ale to dużo kosztuje, więc.... zależy co zamawiałaś... jak jakiś produkt w sklepie OleOle! to oni mają taką umowę z kurierami, że przy zamówieniach złożonych w piątek do 15;00 kurierzy normalnie rozworzą w sobotę, niedzielę i poniedziałek w ramie GWARANCJI DOSTAWY PRZED ŚWIĘTAMI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org