czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fala ślepej agresji

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

tak to znajde ja ją

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

99122103272

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

trochę kosztują i pociśnij na asfalcie to pozamiatane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

tja. Pesel dzieciaka podaje pedobear jeden.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Sa starsze panny w tym mieście. I tu nie ma stracha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Pompa wtryskowa itp. Muł na niskich obrotach (ledwie dyszy), jak turbina się rozkręci to jedzie ok, spalanie kosmos. Czasami problem z uruchamianiem silnika jak jest ciepły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Na dolocie jest olej? W okolicy przepływki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

a dupsko córko-menem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

JA TO MAM LEPSZY SPOSOB NA OSZCENDNOSC.JA Z BENKARTAMI I ZONKO NIE MYJEM SIE,CZEKAMY AZ BROD SAM ODPADNIE I FAKTYCZNIE PO ROKU CZASU SCIAGATA ZE SIEBIE SKORE JAK Z WEZA BOA.A SPOSOB ABY PODCIERAC DUPKE TO MAM TAKI,ZE W WAKACJE ZRYWAM Z RODZINOM LISCIE (TAKE WIEKSZE)KILKA WORKOW I TYM PODCIERAMY SWOJE ZADY.A JAK LISCI NIE STARCZA TO SZCZOTO RYZOWOM TRZEMY AZ SIE SRANIA ODECHCE,JESCE CZASAMI SKUTKUJE SPOSOB ZATAKNIA DZIURKI KORECKIEM.ALE PO KILKU TYG.TAKIE CISNIENIE JE ,ZE KOREK TO AZ DZIORE ROBI W GACIACH.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

He He... Kosmos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

JAKI TAM KOSMOS,TOC TO MOZNA TYLE PIENIENDZY ZAOSZCZEDZIC NA KOKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Karolina nie przejmuj sie glupkami :D
Madrzy Polacy a zwlaszcza Lomzyniacy zawsze wiedza lepiej i gotowi zbesztac kazdego kto twierdzi inaczej :D

A ja powiem tak: Ja zdawalem na automacie w Londynie i z tego co gadalem z instruktorami to wiekszosc ludzi w UK chodzi na automaty. Automaty to przyszlosc i tylko w PL swietni kierowcy i znawcy automobilizmu jezdza 20 letnimi samochodami i kozacza co to nie oni, tylko manualka itp.
Co ma automat do bezpieczenstwa? Nic
Umiem zmieniac biegi ale nie bawi mnie to w Londynskich korkach - tutaj nawet wiekszosc vanow i ciezarowek ma automaty.
Nie ze jestem zaraz Londynczyk i co polskie co zle ale ludzie miejscie dla siebie wyrozumialosc - jeden lubi chleb drugi bulke, jeden woli automat od manualki. Sprawdz jak jezdzi sie na obu w wielu warunkach i wtedy sie wypowiedz.
Ja wiem jedno - bede jezdzil automatem nawet w Lomzy bo bardziej cenie sobie komfort jazdy niz odrzut przy zmianie biegu ( ktory zreszta mozesz rowniez uzyskac w automacie)
I zapewniam kazdego znawce - nie bede wiekszym zagrozeniem na drodze niz ktokolwiek inny :) Poprostu lubie bardziej automatyczna skrzynie biegow - o takie to proste :)


Panie zauroczony - bije od Ciebie pycha na kilometr! Ty jestes jednym z tych co po lodzie moga jezdzic na zdartych oponach i po 1000 kilometrow i nic im!!! Poprostu jestes mistrzem i wogole przepraszamy ze ten temat zostal poruszony! Jestes the best my wiemy, nie wypowiadaj sie juz!
Kultura jazdy tych mistrzow kierownicy w Polsce stwarza najwiecej zagrozenia. To Tiry wyprzedzaja na czolowki i to pewne siebie czuby jak TY zbyt duzo ryzykuja na waskich drogach, wyprzedzajac i przekraczajac predkosc.

Generalnie wole na drodze osoby niepelnosprawne w przystosowanych samochodach jezdzace wg przepisow i spokojnie. niz wiekszosc tirowcow lub czubkow ktorym sie ciagle spieszy, czesto po kieliszku.

To kultura jazdy w Polsce i zle drogi sa glowna przyczyna wypadkow a nie skrzynia biegow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Byłem tam, ale narazie to tylko z ulotki skorzystałem. Ciekawe czemu taka fajna nazwa ulicy, a piwka nie można tu skosztować he he,,,

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

jak piwka chcesz skosztować to na tyn samym rondzie udaj się w odwrotnym kierunku do browarnej, na ulicę poznańską, jak miniesz wiadukt to jakieś 300 metrów przed następnym rondem po lewej stronie masz łomżyński browar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

zaloże się ze nie jedna osoba po przeczytaniu posta, pobiegła na rycerską z latarką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Przy Nowogrodzkiej (bodajże na Strzelców Kurpiowskich), na WZGS, Prema.
Osobiście bałbym się kupić używane opony, bo nikt nie powie jaki przebieg mają - ścieralność opon jest w każdym kole inna, jeśli nie są prawidłowo założone, każdy też inaczej jeździ. Nowe opony to nowe opony, ale tak jak napisałem, w obecnych warunkach nawet te opony nie pomagają. Sam mam już trzeci sezon i widzę co się z nimi dzieje - tracą z każdym sezonem swoje właściwości.
Kolega twierdzi, że ma te wspaniałe wynalazki jakimi są ESP i ABS, chyba nie wie, że te systemy mają wspomagać bezpieczeństwo, ale nie zastąpią niestety myślenia.
Mam dystans do tych systemów, bo wcale nie są takie pomocne jak to się niektórym. ABS działają, ale samochód na lodzie i śniegu i tak jedzie mimo to do przodu, bo samochód "ciągnie" do przodu.
Grunt to rozsądek i ostrożna jazda.

Ps. kiedyś oglądałem program motoryzacyjny, w którym wykorzystywano różne kombinacje jazdy na śliskiej nawierzchni (z ESP i bez tych wspomagaczy). Okazało się, że najłatwiej zapanować nad samochodem, który ma wyłączony ESP.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Tylko Zbyszko w Nowogrodzie.Już od kilku lat.Zamówione dania przywożą do domu,więc nawet transportem nie muszę się martwić. Jedzenie pyszne.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

opony porządne kup. Ja jakoś nie mam problemu z jazdą. Z parkingu też da się wyjechać. Tylko trzeba zainwestować raz na jakiś czas w auto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Zrobić paliwo po 15 zł i problem zniknie :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Z którego roku auto i czy ma dpf? Jeśli tak to wygląda na zapchany filtr cząstek stałych najlepiej pozbyć się tego raz na zawsze i po problemie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Edvard18 - wiesz to jest w sumie jakieś rozwiązanie ;) zgłoś się do programu Dragons Den z tym :P

http://videolomza.blox.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Obecnie jest problem z oddawaniem głosów, który został zgłoszony adminowi. Niedługo wszystko powinno być w porządku. Niestety jest to na naszą niekorzyść, bo czas ucieka :(

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

u chińczyka nie ma??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

edvard, nie... wtedy kierowcy beda narzekali na bloto :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Autor: nie`dotyczy (---.adsl.inetia.pl)
Data: 18-12-12 22:31

Dozorca jest od odśnieżania chodników a nie ulic i dojazdów do garażu.

Czyli parking pod blokiem, juz nie jest sprawą spółdzielni, tylko miasta? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Hej orientuje się ktoś może dzie można w Łomży sprzedać baterię i zasilacz od laptopa?

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

a jezeli chodzi o to to filtr w traktorach co roku sie wymienia przed zima to swieta zasada jak nie to sie stoi w zime

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

kolego podjedz do chlopakow na marynarska napewno pomoga bo znaja sie bardzo dobrze na renault a w twoim volvo siedzi dokladnie ten sam silnik co w reniach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

jak w kazdym temacie zamiast pomoc polowa doradza zeby kupic benzyne... macie benzyne to miejcie chlopak ma problem to zamiast pomoc wypisujecie farmazony... tylko ciekaw jestem kto za jakie pieniadze zrobi trase tak z 1000 km...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Cos tam bylo ze to teren k1 i nie dogadali sie ze spoldzielnia i zastawili droge hehe. Nie wiem dokladnie:D

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

niby troche masz racje ale na gazie wychodzi to samo co na benzynie finansowo i diesel to skazany tylko na trasy a benzyna jest uniwersalna szybciej sie nagrzewa nie mowiac o innych zaletach ze ciszej bardziej dynamiczna i wiem ze zaraz znajda sie madrzy ktorzy beda porownywac najnowszej generacji diesle do starych benzyniakow choc jak z turbina to i tak bez szans diesel ale porownujcie auta z tych samych lat to wiadomo ,choc ja mam starego mondka 136KM w benzynie i ma takie same osiagi co 130KM tdi duzo nowszy nie mowiac juz o drozszych czesciach do diesla , takze odpowiedz jest prosta co lepsze diesla bym kupil tylko jak bym w cieplych krajach mieszkal i po 1000km robil jednorazowo i to merca 124 3l bez turbin w

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

OSK ZIKO ul.mazowiecka maja suzuki swift w automacie (L).polecam

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Ci nasi myslący urzednicy to czego by nie wymyslili to utrudniaja łomżyniakom życie.Dworna to pierwsza sprawa, a kolejna to likwidacja ulicy na Starym Rynku. Jest taka masakra z zaparkowaniem przy Hali Targowej, a jak juz sie uda to wyjechac tez jest nie lada wyzwanie. Wczesniej był konkretny przejazd wokół a w tej chwili tylko piekny bruk,żeby urzedasy mieli na co z Ratusza popatrzec!!!

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

www.komaro.pl polecam, bylem rok temu, w tym roku tez sie wybieramy rodzinka :) b. fajna atmosfera

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

a bo oni są po to żeby przeszkadzać i utrudniać a nie ułatwiać i pomagać :P

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Na rynku za dworcem, lub pod wiatą na pewno znajdziesz.



http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

http://www.youtube.com/watch?v=4mmN4sSkYu0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

to moze,ktos pojdzie po rozum,zeby odwrocic kierunek jazdy na sadowej,to by rozluznilo wjazd w ulice gielczynska.pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

ile masz lat, jakie wykształcenie, zainteresowania, czy możesz pracować jako stażysta?

może mogłabym pomóc

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

moze by ktos tak odsniezyl taka ruchliwa ulice jaka jest dworna.najwyzej po zimie bedzie mniej do podzialu na premie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Korbielów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Zgadzam się z autorem pierwszego postu co do tego, że:
- Spółdzielnia powinna dbać o odśnieżanie,
- płacimy za to czynsz
- po osiedlowych uliczkach ciężko było dojechać wszędzie
Jednak wg mnie Spółdzielnia dysponuje ograniczoną ilością sprzętu i nie wszędzie dało się zrobić porządek ze śniegiem, skupili się na chodnikach, dzięki temu zminimalizowali ryzyko połamanych rąk i nóg u pieszych, siedząc w samochodzie, który nie może ruszyć z miejsca nie ryzykujesz uszkodzenia ciała. Dodatkowo przez ostatnie dwa dni spadło tyle śniegu że jego odgarnianie nie do końca miało sens, trzeba było poczekać na ustanie opadów.
Jestem mieszkańcem Perspektywy i wczoraj brałem udział w wypychaniu jednego samochodu z zaspy, a miejsce na parkingu dla swojego auta ośnieżyłem sobie sam. W sumie trwało to jakieś 30 minut. I nawet się cieszę, że miałem okazję poruszać się trochę na świeżym powietrzu :)
Nie rozumiem po co robić z zasp problem o którym trzeba napisać na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Kochani
oczekujecie od włodarzy- urzędasów racjonalnego zachowania w tamtym obszarze ?
Przecież nie od dziś wiadomo, że w tym rejonie jest irracjonalnie, mieszkają tam i pracują osoby odpowiadające za irracjonalne zamieszanie.
widać tak musi być irracjonalnie , ale zgodne ze zgodnym
Więc skąd wam do głowy takie pomysły przychodzą ?
Zesr.ny urzędnik to boi się takich myśli jak wasze.
Kto to słyszał, aby na ul.Sadowej cos zmieniać ???
Jarecki40 bój sie chłopie , bój :))))
Co najmniej do spowiedzi leć .





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

wpadnij do mnie odsprzedam

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

widziałam fajne ocieplane w pepcco i w reporterze sa ciekawe wzory





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

w każdym kościele na zakrystii, najlepiej zajść po mszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Można już oddawać głosy! :)
Proszę wszystkich chętnych o pomoc. Głosy, które oddawaliście wcześniej nie zostały zaliczone, trzeba je oddać ponownie.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Volvo jest starsze 2000 rok ale do tej pory nie było z nim większych kłopotów. Wyczytałem na forum V40, że można odpiąć przewód od czujnika temp znajdującego się w obudowie termostatu i wtedy powinno lepiej działać. Zrobiłem tak i faktycznie zapier ... jest lepiej ;) ale pali dużo. Wcześniej palił koło 7/100km, a teraz 13. Fakt, że śmigam głównie po mieście na zimnym silniku i w taką jak dziś pogodę ale nigdy nie miałem takiej średniej spalania.
aaaa i jeszcze po wypięciu tego przewodu to świeci się check engine (taki żółty silnik) na desce rozdzielczej.
Prócz tego warsztatu na Marynarskiej są jeszcze jacyś spece od diesli w Łomży? Patrzyłem w google to na Pułaskiego mi wyrzuciło. Nazwisko Rojek z tego co pamiętam. Ktoś u niego naprawiał samochód?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Polecam hosting w webion.pl
Już od 35zł netto za rok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

jest taki lek, który lekarz może przepisać i będziesz chudła tylko nazwy nie znam ale w internecie znajdziesz, tylko uważaj bo on poodbno uzależnia





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

a z czym masz problem? pewnie z talią tzn z brzuchem, tak..? Jest taki program na tvn style " Sekrety Chirurgii " - tam można się zgłosić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

No mojej znajomej "przynieśli" .... Miała akurat tylko 5zł, dała a ten co "przyniósł" krzyczy że za mało......eh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

ttp://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/64060_440136826052316_1664635448_n.jpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Ponownie oddałam głos.Szkoda,że jest nas tak mało. Mam nadzieję,że jak wszyscy z sercem do tej sprawy podejdziemy to uda nam się wygrać.Wystarczy odrobina dobrych chęci.Trzymam kciuki i wierzę,że są dobrzy ludzie w naszym mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Orientuje się ktoś może jak wygląda sytuacja przejezdności drogi Łomża - Białystok szczególnie ten odcinek przez Wiznę do Jeżewa

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

powerfulpk i tak bez przyczyny te naloty o 6 ? :D, żyję już tyle lat i ani jednego nalotu nie doświadczyłem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

kononowiczem normalnie pojechał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fala ślepej agresji

Czy jest jakaś firma, która zgłosi się do mnie na przewóz śniegu z jednego miejsca na drugie? Oczywiście płatność + faktura vat.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org