środa, 10 sierpnia 2022 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pacyfikowali, napievdalali kobiety, a PZPRpis nie dał podwyżek? Szykuje się protest ZOMO Kamińskiego.

Tyle wysiłku, tyle napievdalania kobiet, pacyfikowania, brania w kocioł, wypisywania mandatów i pozwów do sądu (99% odrzuconych przez sądy), wysyłania BOA na kobiety i co? PZPR-pis nie podniosło pensji, dodatków i premii? No coś takiego.
Panowie ZOMO-cy Kamińskiego. Od 1989 roku tysiące policjantów pracowało na odcięcie się niechlubnej tradycji MO i ZOMO, a wy w ciągu pół roku przywróciliście to, co było przed 1989 roku. Aby tylko przypodobać się komunistom z PZPR-pis, a zwłaszcza I sekretarzowi KC PZPR-pis i jego przydupasowi skazanemu Kamińskiemu.
https://wiadomosci.wp.pl/policja-ma-dosc-szykuje-sie-strajk-policjantow-6681809056771040a

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Pacyfikowali, napievdalali kobiety, a PZPRpis nie dał podwyżek? Szykuje się protest ZOMO Kamińskiego.

Widzisz nawazelinowany czopie, nawet nie masz pojęcia co za zdjęcie wrzuciłeś. To jest poszkodowana kobieta, która była jedną z uczestniczek protestu przeciwko zaostrzonym normom sanitarnym związanym z PLANdemią. A więc oszołomie to po części dzięki takim jak ty mają miejsce takie sytuacje! A więc knebel i popieraj dalszy zamordyzm!

Kasia..

Re: Pacyfikowali, napievdalali kobiety, a PZPRpis nie dał podwyżek? Szykuje się protest ZOMO Kamińskiego.

sama sobie udowadniasz nawazelinowany czopie PiSdowski? A gdzie napisałem, że ZOMO skazanego Kamińskiego napievdalało kobiety z tego czy innego powodu? Pokaż mi palcem. Ja napisałem, że ZOMO Kamińskiego napievdalało kobiety. Kiboli i faszystów się ZOMO boi. Mogą oddać.
Tak, że towarzyszu kasiek nawazelinowany czopie PiSdowskim weź sobie googl translatora i przetłumacz sobie to na twój ojczysty pisany cyrylicą.
W przeciwieństwie do ciebie, ja wiem co wrzuciłem. Scenę jak ZOMO skazanego Kamińskiego napievdala kobietę. Nie bandytę, nie faszystę. KOBIETĘ.
A ty towarzyszku kasiek to kobieta, mężczyzna, nijaka? Bo tam u was w PZPR-pis macie 56, a nawet 57 płci i tabletki zmieniające płeć. Trudno się z wami połapać.

Ty oszołomie nawazelinowany przecież popierasz zamordyzm,terror, kagańce i segregację,a raptem żal ci się kobiety bez kagańca zrobiło, która protestowała przeciwko temu co ma miejsce?! I to tyle przygłupie, resztę bredni na kartkę,w ciasny rulonik i wciśnij sobie tam gdzie smarujesz wazeliną! Bez odbioru.

Kasia..

Autor: Kasia.. (---.swiatlowod.avito.pl)Data: 11-09-21 22:35

Ty oszołomie nawazelinowany przecież popierasz zamordyzm,terror, kagańce i segregację,a raptem żal ci się kobiety bez kagańca zrobiło, która protestowała przeciwko temu co ma miejsce?! I to tyle przygłupie, resztę bredni na kartkę,w ciasny rulonik i wciśnij sobie tam gdzie smarujesz wazeliną! Bez odbioru.

Kasia..

powiem więcej bijące serce partii PIS zostanie niebawem przez woda Kaczora wyruchane na przywilejach emerytalnych. Otoż ci z nich którzy zachowali jeszcze przywilej przechodzenia na wcześniejszą emeryturę zostaną tego pozbawieni i długo jeszcze będa musieli przepracować zanim nabędą uprawnienia emerytalne.

follow me

ty pedałku robiacy za Kasię ta dziewczyna jest z protestu ale nie pojebów antyszczepionkowych tylko kobiet.

follow me

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0