czwartek, 18 sierpnia 2022 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PZPR-pis zaskoczone postulatami \"medyków\".

Środowisko \"medyczne\" (lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, biały personel) od wielu miesięcy wysuwali swoje postulaty. I rząd PZPR-pis pomny na głos \"medyków\" spełnił postulaty LUDU. Podwyższył pensje dla posłów, senatorów, ministrów, kierownictwu spółek skarbu państwa, NBP itp. W natłoku prac olał \"medyków\". Teraz ZASKOCZONY marionetek Niedzielski pomści na \"medyków\", że nie chcą z nim rozmawiać.

https://wiadomosci.wp.pl/protest-medykow-w-warszawie-zamkniete-ulice-w-centrum-lista-utrudnien-6681974812273152a

ZOMO skazanego Kamińskiego gotowe aby napievdalać pielęgniarki? Przecież one nie oddadzą tak jak faszyści i kibole.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: PZPR-pis zaskoczone postulatami \\\"medyków\\\".

Ale chociaż naplują jak wasz flagowy lampart.
Zdecyduj za czym głosujesz...

Autor: Strasznie wolny obywatel (---.com)Data: 11-09-21 12:52

Ale chociaż naplują jak wasz flagowy lampart.
Zdecyduj za czym głosujesz...
nie za czym, tylko przeciwko komu. Tylko raz zagłosowałem za komunistyczną PZPR-pis, w 2005 roku. Za co już ptrzepraszałem. Teraz głosowałem i będę głosował przeciwko komunistom, córwom i złodziejom z PZPR-pis.

...głosuję za tym, żeby POlska miała szansę być krajem nowoczesnym, równo traktującym wszystkich mieszkańców, stosującym zasady solidaryzmu sPOłecznego i wyrównywania szans życiowych..., a także oddając głos wyborczy staram się wywołać jak najbardziej bolesną kolkę w opasłych brzuchach biskupów...

Wierzysz w Boga? Nie głosujesz na PiS, to proste.

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0