piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kościół się doigrał. Tak POlacy odwrócą się od niego.

Ja bym z tego rankingu też nie korzystała, najlepiej korzystać z usług firm, które polecają Ci znajomi. Mi mój znajomy polecił firmę http://www.dih.pl/hosting/ mają nie tylko niedrogi hosting, ale również niezawodny, a także plusem jest dobra ochrona przeciw wirusom. Korzystam już pół roku i mogę Ci śmiało polecić firmę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kościół się doigrał. Tak POlacy odwrócą się od niego.


CXRSa1 vel Andy C vel 7angelfree !

Wydaje się, że mamy tu przykład klasycznej SCHIZOFRENII , rozszczepienia umysłu . Na to wskazują upośledzenie myślenia i problemy z zachowaniem emocji , niespójność wypowiedzi i procesów myślowych , oraz objawy mutyzmu.
Czy nie zastanawia Was dziwaczność wypowiedzi zgłaszanych przez Andzię C , CXRSa1 vel Andy C vel 7angelfree !?
Irracjonalne postępowanie ?
To podstarzały zalotnik , powiatowy Dno Juan , o dziecinnym rozumku .
Niemożność realizacji celu wywołał u niego przykre emocje frustracji. Frustracja natomiast podsycana przez ból , gniew i złość, wywołuje irytację i agresję . Stres spowodowany starokawalerstwem i beznadziejnością sytuacji w jaką się sam wpędził , zainicjował wystąpienie psychozy . Syndrom osoby pokrzywdzonej spowodował trudności w komunikacji interpersonalnej. W odwecie , wszechobecne pragnienie zemsty za spaprane życie , przeszkadza temu półgłupkowi pragmatycznie myśleć .

Otóż nijaki CXRSa1 vel Andy C vel 7angelfree ! , 40 letni stary kawaler-prawiczek , menda z podkolneńskiej wsi , bezrobotny parobek, bezrolny potomek roztrząsaczy gnoju, zatracił zupełnie poczucie rzeczywistości i KONFABULUJE z rozdwojoną jażnią , nie mogąc się zdecydować na wybór płci.

PS:
Radziu ! już bliżej jak dalej, złożę ci " życzenia".
Nie wysilaj się DEBILU , nie mam czasu ci odpisywać, może jak przyjadę na święta ?

Co ci obiecałem, to bądż pewien, że nie przepadnie, prędzej czy póżniej się zobaczymy to sobie " pożartujemy".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kościół się doigrał. Tak POlacy odwrócą się od niego.

Witam!
Poszukuję kamerzysty i fotografa jeśli ktoś ma namiary na kogoś godnego polecenia to z góry dziękuję za informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kościół się doigrał. Tak POlacy odwrócą się od niego.

tez mam ładna ze stanow . rozmiar 12. Zdjecia na @

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kościół się doigrał. Tak POlacy odwrócą się od niego.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org