poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chłopina wie co mówi.

Kryzysu w Łomży nie ma



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chłopina wie co mówi.

3



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chłopina wie co mówi.

na kierzkowej w sklepie ogrodniczym



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chłopina wie co mówi.

znowu bez smyczy chodził piesek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chłopina wie co mówi.

Jaka straż miejska? To jest jedynie straż drogowa…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chłopina wie co mówi.

Najodpowiedniejszym byłoby poczytanie opini na takim portalu jak-"ceneo", lub "co kupić". W ogromnej większości piszą tam ludzie którzy już kupili i jakiś czas korzystają z danego urządzenia. I jeśli to jest badziew, to nie pozostawią suchej nitki.
O Sharpie czytałem wiele dobrego, ale wyczytałem również to że: obecnie Sony do swoich telewizorów, bierze matryce właśnie od Samsunga. I pisał to człowiek znający się na rzeczy.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chłopina wie co mówi.

Autor: polplastoka
..........
W sprawie grobów niemieckich na terenie gminy, powiatu Łomża proponuję: zadzwoń do Urzędu Gminy w Łomzy. Poproś o połączenie z panem inż Szczepanem Mierzejewskim. On zajmuje się renowacją oraz opiekuje się grobami; szczególnie na terenie, który Ciebie interesuje. Na pewno uzyskasz wiarygodne, kompetentne informacje, nawet o szczegółowej lokalizacji (ma plany!) poszukiwanej mogiły. Powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chłopina wie co mówi.

Ja idę do fryzjera na ul.Polowej-salon Finezja,moim zdaniem tam dobrze malują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chłopina wie co mówi.

borysek199 ,,czepiasz się ludzi,żal CI, że cudak ma zółta polówkę,a Ciebie nie stac nawet na uzywany rower.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chłopina wie co mówi.

ale tam się dzieje jak nie ma świateł widział ktoś ? hihi ludzie nie patrzą na znaki tylko jeżdźą na pamięć żal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chłopina wie co mówi.

ja dziś jeździłem i było super nie stałem na światłach

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chłopina wie co mówi.

w biedronce



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chłopina wie co mówi.

Ja mogę sprzedać. Mam kilka, w których nie chodzę - 1 długą wieczorową z odkrytymi plecami i dekoltem (kolor brązowy/czekoladowy), biało-niebieską mini i inne. Obie sukienki miałam na sobie tylko raz. Jak jesteś zainteresowana to podaj maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chłopina wie co mówi.

A mi się podoba bez świateł :) Nie trzeba na nich stać :) Moim zdaniem było tam najlepiej jak było rondo, chociaż do sygnalizacji też już się przyzwyczaiłam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chłopina wie co mówi.

Nie dziwi mi fakt że młodzi uciekają z Łomży bo niecącą słuchać Łomżyńskich pojebów typu maruda........



Ale trzeba mieć niezły tupet i odczuwać poważne moralne wzmożenie, żeby będąc trzydziestokilkuletnim zakonnikiem z Łomży publicznie ochrzaniać kardynała. Ojcu Rydzykowi życzę długiego życia w pełni sił. Już jednak udało mu się wychować swoich następców, którzy jeśli będzie trzeba, to rękawicę w twarz rzucą nie tylko biskupom, ale i kardynałom. Ciekaw jestem ilu takich rewolucjonistów jest w Kościele. Myślę, że całkiem sporo. Boję się, że ci radykałowie, ci czerwoni będą czuć się coraz mocniej i będą coraz mocniej ciągnąć mój Kościół w skrajną, radykalną stronę. Pisałem ostatnio, że coś się wyraźnie dzieje.


http://tomaszmachala.natemat.pl/43379,ojciec-rydzyk-ma-wielu-nastepcow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chłopina wie co mówi.

jak mogłeś stać na światlach jak tam nie działa sygnalizacja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org