poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Udana zasadzka na pedofili. Wśród zatrzymanych trzech pracowników koncernu Disneya

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Udana zasadzka na pedofili. Wśród zatrzymanych trzech pracowników koncernu Disneya

maskara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Udana zasadzka na pedofili. Wśród zatrzymanych trzech pracowników koncernu Disneya

https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

łomża!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Udana zasadzka na pedofili. Wśród zatrzymanych trzech pracowników koncernu Disneya

https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

łomża!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Udana zasadzka na pedofili. Wśród zatrzymanych trzech pracowników koncernu Disneya

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Udana zasadzka na pedofili. Wśród zatrzymanych trzech pracowników koncernu Disneya

katevalley - co do ilości cesarek nie jestem do końca pewna tego, ale słyszałam, że cięcie brzucha nie jest tu problemem, bo faktycznie wycina się starą bliznę i zszywa w tym samym miejscu, ile cięcie macicy. Podobno nie można przeciąć macicy dwa razy w tym samym miejscu, więc każda kolejna cesarka powoduje powstanie na macicy kolejnej blizny, a więc kolejnego potencjalnego "najsłabszego miejsca". Każda kolejna ciąża jest mocniej zagrożona możliwością pęknięcia macicy i komplikacjami. Tak więc nie ma chyba maksymalnej liczby cc, ale ze względu tylko na zdrowy rozsądek i zbytnie nie ryzykowanie nie poleca się więcej niż 3-4 cesarki. Oczywiście można więcej razy być w ciąży, ale każda kolejna ciąża niesie za sobą dużo większe ryzyko pęknięcia macicy i innych niebezpiecznych komplikacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Udana zasadzka na pedofili. Wśród zatrzymanych trzech pracowników koncernu Disneya

Edvard18 on ci w dupę ty mu loda::: może tobie maruda poda wreszcie swój adres i będziesz miał okazje mu obciągnąć????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Udana zasadzka na pedofili. Wśród zatrzymanych trzech pracowników koncernu Disneya

często pojawiają się ogłoszenia tej firmy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Udana zasadzka na pedofili. Wśród zatrzymanych trzech pracowników koncernu Disneya

witam jestem mieszkancem łomży ale byłem mieszkancem kuleszki i co do pytania o groby niemieckie to wiem gdzie jest pochowanych dwuch niemieckich żołnierzy wiem to z opowiadan i widziałem jak pszes kilka lat pewna staruszka stawiała tam znicze a temu bo to jej mąsz tych niemców tam pogżebał prawdopodobnie zabili ich partyzaci rozebrali i zostawili te miejsce to las pszy samej skrajni drogi w kierunku na łąnczyn.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org