poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
„Czego nas nauczył Łukaszenka?”

Na krótkiej w Upominku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Czego nas nauczył Łukaszenka?”

Jepnijcie się w głowy, skrót LED oznacza rodzaj podświetlenia matrycy LCD. Każdy LED jest LCD, w skrócie mówiąc.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Czego nas nauczył Łukaszenka?”

mój facet zawsze się cieszy, gdy dostaje kolejny ekstra zestaw kosmetyków . Zawsze szukam w sieci jakiś ekskluzywnych zestawów, takich, których nie dostanie się w każdej jednej drogerii. Ostatnio był to drobny prezent na mikołajki z serii do golenia http://menspace.pl/men-u-swiateczny-zestaw-do-golenia-pedzel-krem-100ml-p13777.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Czego nas nauczył Łukaszenka?”

mkp86 - tak słyszałam i jestem tym wstrząśnięta. Dlatego jestem zwolenniczką cc ale właśnie w trudnych sytuacjach takich jak położenie pośladkowe, podłużne, miednicowe i inne czy nawet wielkość noworodka.
Każdy inny przypadek jak najbardziej za tym aby było sn - sama chciałam, ale los jednak tak się ułożył, ze dwa razy cc.

Może ktoś tak przy okazji powie ile można mieć cesarek ? słyszałam gdzieś o max 4.


MiYu - ja po 2 tygodniach też latałam i sprzątałam akurat się przeprowadzaliśmy i całe mieszkanie ogarnęłam sama, łącznie z myciem okien. nie zakładałam tylko sama firanek. No i współżycie w niczym się nie zmieniło. Nic nie bolało :) o nic się nie musiałam bać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Czego nas nauczył Łukaszenka?”

po studiach tez mozna, wymagane jest wyksztalcenie srednie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Czego nas nauczył Łukaszenka?”

kupić gotowego :)
_______________________
www.student.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org