piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W najbliższy poniedziałek pojedziemy nowym odcinkiem Via Baltiki

Na co komu okulary "zerówki"? Dla szpanu? Czy hipsterzy po prostu lubią robić z siebie niepełnosprawnych? Bo okulary są dla ludzi z wadą wzroku. Right? Więc ludzie z wadą wzroku są w jakimś stopniu niepełnosprawni. Right? Ergo: Hipster w "zerówkach"=Niepełnosprawny z wadą wzroku. Z tym, że ten pierwszy jest wg. mnie debilem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W najbliższy poniedziałek pojedziemy nowym odcinkiem Via Baltiki

Uczciwy mechanik ????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W najbliższy poniedziałek pojedziemy nowym odcinkiem Via Baltiki

P. Jurek w komisie na Nowogrodzkiej za pętlą MPK, nie narzekam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W najbliższy poniedziałek pojedziemy nowym odcinkiem Via Baltiki

Niedawno postanowiłem odwiedzić nasze piękne komisy samochodowe w celu zapoznania się z ich ofertami i niestety się zawiodłem 80% tego co jest wystawione na sprzedaż to samochody ............... bez tematu, poprostu masakra co ci ludzie sprzedają. Nigdy więcej to jedne wielkie ......... bez tematu. To co zobaczyłem a znam się na rzeczy to mnie przerosło , radzę zastsanowić się dwa razy zanim ktoś dokona zakupu mógłbym wyszczególnić te najgorszę ale wszystkie są zbliżone ilością tego szajsu. MASAKRA!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W najbliższy poniedziałek pojedziemy nowym odcinkiem Via Baltiki

Majorka mam pytanie, czy po tych 2 latach nadal palisz elektryka? Jesli tak, to czy zmniejszasz sobie "moc" liquidu?

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W najbliższy poniedziałek pojedziemy nowym odcinkiem Via Baltiki

Kompletny kretyn,,,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W najbliższy poniedziałek pojedziemy nowym odcinkiem Via Baltiki

Fundacja fazap przeprowadzila nieudany zamach na prezydenta
http://www.youtube.com/watch?v=k4skCV2qJck

jaki prezydent taki zamach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W najbliższy poniedziałek pojedziemy nowym odcinkiem Via Baltiki

jak to jakie trzeba mieć kompetencje? co, wystarczy aby się koła kręciły tak? nie macie bladego pojęcia o mechanice, a może ten dobry mechanik wkłada chińszczyznę typu kag.r? a może wcale nie wymienia części i robi was w ciul? sprawdzałeś jeden z drugim czy ci wymienił i na co ci wymienił? Czy dokręca śruby, nakrętki z odpowiednim momentem?


Ale polecacie, ten super, tamten super....... nic nie trzeba wiedzieć! koła się kręcą!!!!!! a jak się zepsuje to się u Pana Januszka robi i jest git!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org