piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
hejke i rachon - obroncy tradycyjnych wartosci hehe

Donosiciel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hejke i rachon - obroncy tradycyjnych wartosci hehe

Andre zelastwo czy kebaby?powiedz z reka na sercu .


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hejke i rachon - obroncy tradycyjnych wartosci hehe

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hejke i rachon - obroncy tradycyjnych wartosci hehe

Ironia w Twoim wykonaniu to niestety jej marna podróba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hejke i rachon - obroncy tradycyjnych wartosci hehe

Jeżeli zależy Ci na szerokiej gamie barwników to u nas w mieście ciężko jest je kupić.Jak znajdziesz to przeważnie max.4 kolory mają w sprzedaży i to nie wszędzie.Pisaki tylko do dekoracji się nadają i to nie zawsze bo po szybkim czasie się rozpływają,a do koloryzacji musi być barwnik.Ja zawsze zamawiam na allegro bo u nas nawet w hurtowni Łombaz to mają tylko 3 kolory.Polecam internet :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hejke i rachon - obroncy tradycyjnych wartosci hehe

Wczoraj byłem w Łomżyńskim UP o 6.30 rano. Oczywiście kolejki były takie że zabrakło bilecików. No trudno pomyślałem że pójdę jutro. Dziś byłem przed UP już przed 6 rano (ok. 5.50). Ludzi było już około 30, więc byłem pewien że się uda zdobyć bilecik. O 7 otworzono Urząd. Ludzie ustawili się w kolejce. Nie zdążyłem podejść do automatu, bo już dwóm osobom przede mną zabrakło biletów. To paranoja. Skoro przed 6 już brakuje biletów to najlepiej stać w kolejce już o 4, tak jak ktoś wyżej pisał i czekać na mrozie 3 godziny, aby szanowni urzędnicy mogli zarejestrować przez ok. 15 min jednego bezrobotnego. Ciekawy jestem jak ma się sprawa kobiet w ciąży, albo inwalidów. Pewnie też muszą marznąć kilka godzin na dworze przed UP, aby móc się zarejestrować. To nienormalne, co tu się dzieje w tym Urzędzie Pracy. W samej tylko Łomży mieszka 63 000 ludzi, więc jak można tak ograniczać załatwianie spraw urzędowych bezrobotnym, a przecież pod ten sam Urząd podlegają również miejscowości pobliskie. Te 36 bilecików to absurd który powinien się zmienić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hejke i rachon - obroncy tradycyjnych wartosci hehe

Przykro czytać o tym całym klubie.Można odnieść wrażenie-niski poziom intelektualny wypowiadających sie na temat klubu.Wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd.Bywam tam czasami,jestem pod wrażeniem szacunek dla właściciela i jego obsługi.Czy ktoś pomyślał ile trudu i finansów włożył ten chłopak,aby wyjśc naprzeciw zasiedzialej przed telewizorami społeczności.Zazdrośc nie zna granic.W moim przekonaniu jest super w tym klubie.Cieszą sie starsi ludzie,mają gdzie przyjśc zawierać znajomości i potańczyć przy muzyce na żywo..WłaŚCICIELOWI ŻYCZĘ WYTRAŁOŚCI-nie wpadaj w złośc,wiesz /ze to dzieło konkurencji.N ie znam prawdy,ale słyszałam,ze byłeś dobrym wykfalifikowanym barmanem w największym klubie w Rzymie.i tu boli....Nie załamuj się młody człowieku,,dziąłaj dalej,,Pozdrawiam od starszej generacji i samotnych serc))))....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hejke i rachon - obroncy tradycyjnych wartosci hehe

Zapraszamy serdecznie do udziału w aukcji charytatywnej
na rzecz Janusza Chojnowskiego, 41-letniego mieszkańca Łomży!!!

Centrum Katolickie im. Jana Pawła II w Łomży przy ulicy Zawadzkiej 55
niedziela 9 grudnia o godz. 15.00

Aukcja organizowana jest przez Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji, Rehabilitacji, Wsparcia Społecznego i Samorządności "Szansa" w Zambrowie oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II działające przy Kościele pod wezwaniem Krzyża Świętego w Łomży.
Aukcja odbędzie się w niedzielę dnia 9 grudnia o godzinie 15.00 w Centrum Katolickim im. Jana Pawła II w Łomży przy ulicy Zawadzkiej 55, a dochód ze sprzedanych podczas aukcji prac zostanie w całości przekazany na rzecz Janusza Chojnowskiego, 41-letniego mieszkańca...Łomży, który od 2009 roku zmaga się z wyjątkowo złośliwym nowotworem. Początkowo Janusz leczył się w Łomży, później w Bydgoszczy oraz Gdańsku, gdzie poddał się leczeniu doświadczalnemu. Niestety metody leczenia podjęte w Polsce nie przyniosły efektu. Obecnie Janusz leczy się prywatnie w Finlandii, a koszt jednego wyjazdu waha się od 10 do 20 tys. zł.
Dodatkowo na skutek radioterapii choruje On na zaburzenie układu chłonnego (tzw. "chłonkę"), które powoduje odkładanie się w tkankach miękkich płynów tworzących obrzęk, ucisk i niewyobrażalny, rozrywający ból. Zaburzenie to stanowi bezpośrednie zagrożenie życia.
Podczas aukcji będzie można kupić prace artystów i twórców z Łomży, Zambrowa, Białegostoku i innych miejscowości województwa podlaskiego jak również prace ofiarowane nam przez Dyrekcję Liceum Plastycznego
im. Wojciecha Kossaka w Łomży. Do nabycia będą między innymi obrazy olejne i akrylowe, akwarele, batiki, grafiki, rzeźby, korzenioplastyka, ręcznie zdobione bombki choinkowe, hafty, serwetki i świece oraz wiele innych ciekawych prac.

Wstęp na aukcję jest bezpłatny.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hejke i rachon - obroncy tradycyjnych wartosci hehe

1'Ona tanczy dla mnie" to chyba wszedzie zagraja :D nie uwolnicie się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hejke i rachon - obroncy tradycyjnych wartosci hehe

może ją wezmiemy:) dziś zajedziemy oczywiście nadal czekam na wiadomość o zaginionym Niko moim kochanym pieskiem był w jej wieku jak go znależliśmy w mrożny zimowy wieczór

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hejke i rachon - obroncy tradycyjnych wartosci hehe

Ja nie mam problemu w oddaniu kotów.Nie jestem miłośniczką kotów,ale szkoda mi ich.Na osiedlu często widzę bezdomne,przemykające pod samochodami.W niedzielę nieżywy,potrącony leżał na ulicy.I sporo kociaków biega z kocim katarem.Męczą się biedaki.
Jest ich dużo i nie rozumiem bezmyślnego rozmnażania,bo nawet połowa nie znajdzie dobrych domów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hejke i rachon - obroncy tradycyjnych wartosci hehe

Jak można być tak głupim, by nie zadbać o dobro swojego zwierzaka i go nie wykastrować, czy też poddać sterylizacji? Takim miłośnikom zwierząt jak Ty, proponuje wolontariat w schronisku, do którego trafiają takie "oddane bez problemu kocięta".





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hejke i rachon - obroncy tradycyjnych wartosci hehe

Paranoja, absurd, aż się w głowie nie mieści jak się czyta o łomżyńskim PUP. To tylko nadaje się do telewizji!!! Dlaczego w zambrowskim PUP nie ma takich sytuacji? I JAK TU KOŃCA ŚWIATA MA NIE BYĆ??????:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hejke i rachon - obroncy tradycyjnych wartosci hehe

To się poszło po bandzie :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hejke i rachon - obroncy tradycyjnych wartosci hehe

jest bardzo duzo osob ,ktore wynajmuja MIESZKANIE ZA OPLATY TYLKO I WYLACZNIE!!!!!! ( nalezy poszukac , jesli jestes UCZCIWYM CZLOWIEKIEM) raqlan zgodnie z prawem -jesli ktos sie opiekuje mieszkaniem!!! nie placi 1 grosza podatku!!!!!!!!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hejke i rachon - obroncy tradycyjnych wartosci hehe

Załadować moździerz !!! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hejke i rachon - obroncy tradycyjnych wartosci hehe

Oj bez takich kultura przedewszystkim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hejke i rachon - obroncy tradycyjnych wartosci hehe

Witam czy ktoś wie gdzie można zakupić styropianowe kulki?? o różnych średnicach?? Chodzi mi o takie do zrobienia bąbki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org