piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czołgi za TVN? Zapomnijcie

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czołgi za TVN? Zapomnijcie

ludyka gupota nie zna granic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czołgi za TVN? Zapomnijcie

Od dziś nie mam TVN,trzeba kupić dekoder-ale niekoniecznie,można przestroić programy w telewizorze -sama tego nie mogę zrobić, gdzie trzeba zgłosić żeby mi ustawiono ten program TVN?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czołgi za TVN? Zapomnijcie

Zgodnie z naszym prawem to należy płacić podatek. "duży" są osoby, które płacą, ja znam osobiście. Rozlicza się PIT-28 i płaci podatek w wysokości 8,5%.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czołgi za TVN? Zapomnijcie

Łóżeczko zamawiałam na allegro. Troszkę ponad 500zł z przesyłką - wykonanie piękne, materac superancki, pościel i poszewki bardzo dobrej jakości :)
Co do wózka się nie wypowiem, bo kupowałam za granicą, ale siostra zamawiała swój również na allegro i była zadowolona, bo za komplet 3w1 zapłaciła 800zł taniej niż chcieli w sklepie.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czołgi za TVN? Zapomnijcie

a nie wiesz czy pokwitował odbior?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czołgi za TVN? Zapomnijcie

Dobry balet widzę był ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czołgi za TVN? Zapomnijcie

502449662

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czołgi za TVN? Zapomnijcie

Po co Ci numerek? System numerkowy jest sprzeczny z obowiązkami urzędu. Zarówno ja jak i niektórzy moi znajomi zostali przyjęci pomimo nie posiadania numerku.
Panie mają obowiązek przyjąć Cię, jeśli przychodzisz w godzinach ich pracy. Jeśli odmówią - żądasz o papier, na którym stwierdza, że nie przyjmie Cię, pomimo godzin otwarcia i braku innych interesantów, oraz o jej podpis i pieczątkę. Z takim czymś idzie się do obrońcy praw konsumenta/gazety/telewizji.
Zostaniesz bez problemu przyjęty, nawet zobaczysz uśmiech na twarzy owej pani, co prawda nie szczery, ale Ty masz prawo się zarejestrować, a ona ma obowiązek Ci to umożliwić.

Może gdyby więcej ludzi zaczęło tak robić, a nie pozwalać na oszukiwanie się w urzędach, to łomżanie byli by traktowani w końcu jak normalni ludzie, a nie ciemna masa, z której urzędnicy robią sobie jaja :(


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czołgi za TVN? Zapomnijcie

elina jest jeszcze 3 miesięczna suczka czarna po wypadku mój mąż zajedzie dziś ją zobaczyć niko nasz się nie odnalazł,chcemy ją przygarnąć tylko czy szybko oduczy się siusiać w domu mamy 7miesięczne dziecko, ale spokojnie mam doświadczenie z psami zawsze je miałam więc myślę że będzie dobrze bardzo przypomina w opisie nika lgnie do ludzi liże po buzi itp...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czołgi za TVN? Zapomnijcie



Usypianie ślepych miotów jest zabiegiem humanitarnym. Nie każdemu szczeniakowi/kociakowi można znaleźć dobry dom, wiele ginie w tragicznych warunkach. Dla nas jest to coś okropnego, ale wystarczy popatrzeć po ulicach - lepiej bezboleśnie uśpić młode, czy pozwolić by w przyszłości trafiły na ulice i tam cierpiały?
Mało jest dobrych domów, wielu ludzi dba o zwierzęta, a potem je wyrzuca.


Dopóki ludzie nie zaczną sterylizować swoich zwierzaków, dbać o nie, schroniska będą przepełnione, a widok martwych ciałek przy szosach wciąż będzie standardem.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org