piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
rachunek wystawiony przez mieszkańców

Jedzie facet samochodem , patrzy, kobieta leży w rowie.
Zatrzymał się , wysiadł , podchodzi i pyta :

Pani jest ranna?

Nie, odpowiada kobieta, całodobowa:):):)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rachunek wystawiony przez mieszkańców

Do sprzedania... Do hospicjum zanieś, a nie sprzedajesz.. I ile chcesz za niego?

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rachunek wystawiony przez mieszkańców

mi proponowano 5gr za ulotke

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rachunek wystawiony przez mieszkańców

Przy takiej ilości osób na tylnym siedzeniu, nawet dachowanie przy prędkości 30 km/h było by śmiertelne, porozbijali by sobie nawzajem głowy.
Przy tym wypadku nie ma mowy o 50km/h, tu wchodzi w grę przynajmniej stówka, wystarczy spojrzeć na powyginane podwozie.

W Polsce zbyt łatwo robi się prawo jazdy, jest też zbyt tanie w wyrobieniu. Pewnie 1/3 ludzi nie powinna go nigdy dostać do ręki. Wielu przecenia swoje możliwości, nie myśli trzeźwo, nie ma wyobrażenia na drodze.

Tragedia się stala, nikt jej nie cofnie. Może to być jedynie nauczka i przestroga dla innych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rachunek wystawiony przez mieszkańców

tak tylko na tym w hali zarobisz 30 zł a kosztów masz na 70. Dlaczego na placu pod halą ( starym rynku) przecież możesz podjechać na rynek i masz ten towar do kupienia.)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rachunek wystawiony przez mieszkańców

zasada nie twoje nie kradnij buhehheh , a znasz taką zasadę znalezione nie kradzione. Po za tym zostawiłeś dywaniki koło odkurzacza a tam też stoi śmietnik więc o co chodzi , ktoś zabrał bo myślał że wyj... do śmietnika buhehehheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rachunek wystawiony przez mieszkańców

delfinka-w pepco chyba ale tam ostatnio byłam i nie było

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rachunek wystawiony przez mieszkańców

wolny niewolnik, u nas fotoradary nie służą zgodnie z przeznaczeniem ograniczaniu prędkości, a nabijaniu kasy budżetowi, z czego zdaję sobie sprawę. W Polsce jest za dużo znaków, czasami sprzecznych same ze sobą.
Jednak same ograniczenia prędkości czemuś służą, no ale po co ja mam wlec się 90 km/godz., jak mogę 100 km/godz i więcej. To wynika z ogólnej ignorancji.
Na kursach też nie uczą jak jeździć prawidłowo, lecz jak zdać egzamin. Dopiero jak wsiądziesz za kierownicę po odebraniu prawka, uczysz się jak jeździć. Jeżdżę już wiele lat, ale niektórzy kierowcy mnie wprost zadziwiają swoimi manewrami. Wielu powinno przejść kurs reedukacyjny, bo ich działania wołają o pomstę do nieba.
Trzeba mieć oczy dookoła głowy, myśleć za innych, ale to też nie zawsze jest skuteczne, bo co z tego, że jeżdżę ostrożnie, jak ktoś mi nagle zza zakrętu wyskoczy? Nie zawsze ma się czas na zareagowanie na pojawiające się nieoczekiwanie nowe warunki na drodze...
Przykre ale prawdziwe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rachunek wystawiony przez mieszkańców

Witam.poszukuje osoby która pożyczy mi 500zl oddam 750 za dwa tygodnie.bez sex ofert itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rachunek wystawiony przez mieszkańców

Mylisz się. Nie wziąłbym autografu od Rodowicz, bo dla mnie wydaje się strasznie pospolitą osobą porównywalną do zwykłego szaraka nie ma w sobie czegoś niezwykłego, nie rusza mnie ale jak najbardziej szanuję bo to Kobieta. A co do Wwa to chyba dobry pomysł. Nie wiem czy nie jedyny pomysł. ;)

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org