niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brawo Polacy. Patrioci walczący o prawdę.

Kilka dni temu spotkałem się z takim oto przypadkiem. Od dziecka leczę się na astmę i byłem częstym "gościem" w szpitalu. Ostatnio dostałem kaszlu i bólu w mostku. Oczywiście poszedłem do lekarza rodzinnego, który wypisał mi antybiotyk itd. Pobrałem go trochę, ale kaszel i ból nie ustępował, więc poszedłem po kilku dniach na izbę przyjęć, ponieważ ciężko mi było oddychać. Jak się potem okazało, lekarz nie chciał mnie zbadać, nawet nie wpuścił mnie do gabinetu i nie osłuchał, mimo tego, że składki na ubezpieczenie są regularnie odprowadzane z moich zarobków, to ten KONOWAŁ nawet nie raczył mnie zbadać, mimo tego, że ledwo trzymałem się na nogach, drętwiałem, kaszlałem i dusiłem się. Dodam, że jak postraszyłem go, że zadzwonię na policję to tylko się zaśmiał i powiedział, żebym śmiało dzwonił to każe im żeby mi zrobili testy na obecność narkotyków i alkoholu oczywiście nie mam nic do ukrycia, niech robią śmiało. Teraz już mi lepiej, ale mam takie pytanie do drogich forumowiczów. Gdzie mam zgłaszać takie nieprawidłowości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Polacy. Patrioci walczący o prawdę.

Uważam to za poważny problem, bo źle wyleczone kanały spowodują, że ząb zjada się od środka i lekarz, który nie ma sprzętu w postaci mikroskopu proponuje usunięcie w ten sposób tracimy szczególnie 5 i 6. Ostatnio byłam jako osoba towarzysząca w dentysty, do którego skierował jeden z łomżyńskich stomatologów, było to w Białymstoku. Zabieg w znieczuleniu około 50 minut, pod mikroskopem, cena około 400 zł a w Łomży powiedzieli właśnie 1000 zł, z tym, że po Białymstoku ta osoba pojechała do Łomży z powrotem (tak było wcześniej ustalone) na odbudowę zewnętrzną, ale i tak taniej wyszło. On przyjmuje na ul. Swobodnej, mogę zdobyć numer telefonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Polacy. Patrioci walczący o prawdę.

rafikkkkkkkk25 ty to jestes fachowcem,ale od tego
jak skutecznie wyprac ,Topolowy Bar'.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Polacy. Patrioci walczący o prawdę.

Najlepiej złożyć skargę do dyrektora.Byłeś na Pogotowiu czy na Izbie Przyjęć w Szpitalu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Polacy. Patrioci walczący o prawdę.

adwokat, nie radca prawny.... :(

podpowiedzcie proszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Polacy. Patrioci walczący o prawdę.

Bardzo dziękuję za podpowiedzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Polacy. Patrioci walczący o prawdę.

No i znowu problem.Każde miasto się korkuje.A może trzeba zmienić środek transportu

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Polacy. Patrioci walczący o prawdę.

Nie wyłączy w telewizorze tych napisów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Polacy. Patrioci walczący o prawdę.

Lala22 napisał(a):

> właśnie ciągle pisze że nie prawidlowe hasło...
> a mam internet na kartę business everywhere
>

Czy rejestrowałaś się już na stronie orange.pl? Jeśli tak to czy próbowałaś wybrać opcję „przypomnij hasło”? Korzystasz z internetu mobilnego w ofercie na kartę czy na abonament dla klientów biznesowych (Business Everywhere) lub indywidualnych (Orange Free)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Polacy. Patrioci walczący o prawdę.

Chris Angel i Dynamo robia tez takie coś i ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Polacy. Patrioci walczący o prawdę.

OOOOchhh NIE POLECAM!!!!! Robia zle i nie tak jak chce klientka! mnie akurat kiedys obslugiwal pan Grzegorz..nie bede komentowala tego co zrobil z moimi wlosami...PO PROSTU ŻAL , a tak na marginesie to wmawiaja ze cos jest w promocji a w salonach nie daleko ta sama obsluga : nie w promocji jest jeszcze tansza niz tam.
pozdrawiam

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Polacy. Patrioci walczący o prawdę.

PIWO PODAJ PFFFF ;) zimne!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Polacy. Patrioci walczący o prawdę.

powinno pisać na stronie orange.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Polacy. Patrioci walczący o prawdę.

mam mieszane uczucia - z jednej strony jest smutne że tak można kogoś w potrzebie potraktować, ale z drugiej przyjdzie taka łajza przez którą są same problemy później ;/ zgadzam się z mjeciem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org