piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rudy oszust w ramach objazdu po kraju, był w Szczecinie, w Warszawie, a teraz odwiedza Toskanię

ile chcesz daj kontakt



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rudy oszust w ramach objazdu po kraju, był w Szczecinie, w Warszawie, a teraz odwiedza Toskanię

Mam kilka telewizorów zepsutych.Pytanie gdzie je oddać i czy są jakieś zbiórki takich rupieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rudy oszust w ramach objazdu po kraju, był w Szczecinie, w Warszawie, a teraz odwiedza Toskanię

Ja bym wziął ;)





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rudy oszust w ramach objazdu po kraju, był w Szczecinie, w Warszawie, a teraz odwiedza Toskanię

Kiedyś przyjmowali nieodpłatnie w Zakładzie Oczyszczania Miasta na Poznańskiej w jakieś wyznaczone dni. Spróbuj przedzwonić do nich w godzinach pracy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rudy oszust w ramach objazdu po kraju, był w Szczecinie, w Warszawie, a teraz odwiedza Toskanię

łezka85 , śmiało kupuj sirio ML145 , za te pieniądze nie ma lepszej anteny. Nawet jak ulegnie uszkodzeniu , na górze magnesu są 4 śruby , można to łatwo rozkręcić i na nowo zalutować . cena jest adekwatna do jakości . Sam , zanim miałem antenę 2 metrową zamontowaną w dziurze w dachu korzystałem z MLki , nie kupuj żadnych MLek midlanda czy podobnych Sunkerów , kup SIRIO i możesz być pewna , że będzie działała bardzo przyzwoicie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rudy oszust w ramach objazdu po kraju, był w Szczecinie, w Warszawie, a teraz odwiedza Toskanię

mozna zadzwonic pod nr.519614992 i zapytac.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rudy oszust w ramach objazdu po kraju, był w Szczecinie, w Warszawie, a teraz odwiedza Toskanię

Powiedz, który dentysta podał Ci taką cenę. Ja nie dawno leczyłam kanałowo zęba. Na pierwszej wizycie zapłaciłam 90 zł, na drugiej 240 zł o ile dobrze pamiętam. Był to ząb z trzema kanałami + znieczulenie na obu wizytach. Dwie wizyty wystarczyły.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rudy oszust w ramach objazdu po kraju, był w Szczecinie, w Warszawie, a teraz odwiedza Toskanię

Teraz znalazlam jeszcze taka informacje na temat sposobow leczenia zeba...

"(...) Leczenie kanałowe może przebiegać w dwojaki sposób. Obie metody mają swoje nazwy: metoda mortalna i metoda przyżyciowa.

Metoda mortalna
Metoda mortalna polega na tym, że w pierwszej formie leczenia dewitalizujemy miazgę (jest to określenie przez pacjentów jako „zatrucie zęba”). Polega to na położeniu na miazgę specjalnego preparatu, który spowoduje, że po ok. 10-14 dniach będzie ona martwa. Wówczas można przystąpić do dalszej pracy, tzn. do usunięcia martwej miazgi z kanałów, opracowania ich i wypełnienia.

Metoda przyżyciowa
Metoda przyżyciowa (tzw. ekstyrpacja przyżyciowa) polega na tym, że już na pierwszej wizycie usuwa się chorą miazgę z komory i kanałów (omijamy dewitalizację). Robimy to w znieczuleniu, gdyż miazga, choć chora jest żywa. Już podczas tej wizyty można usunąć miazgę z kanałów opracować je i wypełnić.
Choć metoda ekstyrpacji przyżyciowej jest bardziej polecana przez nowoczesna stomatologię niż metoda mortalna, nie zawsze możemy wykonać ją u każdego pacjenta w każdej sytuacji. U dzieci zęby mleczne leczone są tylko metodą mortalną."

Napiszcie takze którą metodą mieliście leczone zęby , bo ten "mój" lekarz stosuje tą drugą tzn. bez zatruwania...

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rudy oszust w ramach objazdu po kraju, był w Szczecinie, w Warszawie, a teraz odwiedza Toskanię

No i babka wyżaliła się na dziadka:)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org