piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
identycznie jak za komuny

joanna - zawsze można wyrażać swoją opinię, a że Twoja jest dość hmm dyskusyjna to inna sprawa :)
Ja też nigdzie wcześniej nie pisałam, że ta Pani powinna udostępnić dziecku toaletę. Jeśli ma taki odgórny zakaz to ok, trzeba to zrozumieć. Powinna tylko trochę uprzejmiej się odnieść do matki tego dziecka i do samego dziecka. Wtedy ta matka miałaby pewnie zupełnie inne odczucia i ten temat na forum pewnie by nie powstał.
Uważam, że w każdym większym sklepie, w którym zakupy zajmują zazwyczaj dłużej niż kilka minut powinna być toaleta dla klientów. Właścicieli sklepu stać, żeby zbudować sklep, więc i stworzenie małej toalety nie powinno być dużym problemem. Zwłaszcza, że ta Biedronka powstała w nowowybudowanym budynku, więc co za problem zrobić dodatkową toaletę. No ale po co, skoro nikt na niej nie zarobi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: identycznie jak za komuny

hehe te na górze jest nawet darmowe, dorze jak przyjdą i mandat dadzą, a tak pozatym to 19626

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: identycznie jak za komuny

MTB tez jezdze dosc intensywnie w rejonach Bony i po lesie Gielczynskim, czasem lasek Jednaczewski, no ale teraz juz za zimno:)
Pakero, a w trasy jezdzisz sam czy ze znajomymi? Powiedz cos o tym bo czesto sie zastanawialem jak to jest wybrac sie w traske na motorze.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: identycznie jak za komuny

http://allegro.pl/oryginal-sirio-ml-145-guma-folia-ml-145-krakow-i2799988590.html

w tej cenie jest najlepsza anteną o bardzo dobrych osiągach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: identycznie jak za komuny

Czy ktos zna moze przyczyne wlaczania dzisiaj syren alarmowych?
Chodzi mi o okolice skzyzowania legionow-sikorskiego.
Narastanie dzwieku 1-2 sekundy, wyciszenie 10 sekund.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org